درخواست بالای خریداران برای مدل ورزشی اپل واچ

درخواست بالای خریداران برای مدل ورزشی اپل واچ

بر اساس آمارهای ارائه شده توسط Slice Intelligence، مشتریان ساکن ایالات متحده در آخر هفته ی گذشته بیش از ۱ میلیون ساعت اپل را پیش خرید نموده اند. این رقم شامل آمارهای مربوط به فروشگاه های آنلاین نیز می گردد.

همانگونه که حدس می زنید، مدل ورزشی یعنی ارزان ترین نمونه ساعت اپل با قیمت ۳۴۹ دلار، پر طرفدارترین مدل این ساعت در میان مشتریان بوده و ۶۲ درصد سفارشات را تشکیل می دهد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

به طور کلی، قیمت پرداختی به شکل میانگین در میان کل ساعت های فروخته شده مبلغی برابر با ۵۰۳.۸۳ دلار است؛ این در حالیست که مشتریان نمونه ی ورزشی ساعت به شکل متوسط مبلغی ۳۸۲ دلاری پرداخته اند و این قیمت متوسط برای مشتریان مدل استیل نیز ۷۰۷ دلار بوده است.

همانگونه که مطلع هستید، ساعت اپل در دو اندازه ی ۳۸ و ۴۲ میلیمتری عرضه می شود؛ آمار ارائه شده نیز خبر از پرطرفدارتر بودن نمونه های ۴۲ میلیمتری می دهد.

محبوب ترین ساعت اپل نیز نمونه ی آلمینیومی با رنگ خاکستری بوده که ۴۰ درصد سفارشات را تشکیل داده. از سوی دیگر مدل گران تر با جنس استیل نیز تشکیل دهنده ۳۴ درصد از سفارشات است. در میان بند ها هم، مدل ورزشی و سیاه رنگ محبوب ترین بوده و ۴۹ درصد از کاربران ترجیح داده اند این نمونه را برای ساعتشان انتخاب کنند. ۱۶ درصد هم بند سفید رنگ ورزشی و ۱۰ درصد دیگر نیز بندی را انتخاب کردند که از استیل و حالتی بافته شده دارد.

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato