مدیرعامل اپراتور دوم در پاسخ به دیجیاتو: ایرانسل به دنبال درآمد زایی از نارضایتی مشترکانش نیست

هفته گذشته خبری منتشر شد که رگولاتوری برای جلوگیری از وارد آمدن خسارت به کاربران ایرانسل، بخاطر عدم اعلام پایان بسته های اینترنتی دست به کار می شود.

در آن خبر توضیح دادیم که اپراتور دوم پایان بسته های اینترنتی ماهانه یا بلند مدت خود را به مشترکان دائمی و اعتباری اعلام نمی کند و بر این اساس، پس از پایان طرح تشویقی، مصرف اینترنت کاربران به صورت آزاد و کیلوبایتی نیم ریال محاسبه می گردد. به همین دلیل شارژ مشترکان اعتباری تمام گشته یا قبض هایی با مبالغ بالا برای کاربران دائمی صادر می شود.

به خاطر اهمیت این مبحث و وارد آمدن خسارت به عده قابل توجهی از کاربران، این موضوع را از مدیرعامل این اپراتور پیگیر شدیم. در ادامه همراه دیجیاتو بمانید تا بیشتر از چند و چون این خبر اطلاع حاصل نمایید.

مدیرعامل ایرانسل در رابطه با عدم ارسال پیامک اطلاع رسانی خاتمه یافتن بسته های اینترنتی به دیجیاتو گفت: این موضوع در حال اصلاح است و از ابتدا نیز روی آن کار شده تا پایان بسته های اینترنتی از طریق پیامک اعلام گردد.

علیرضا قلمبر دزفولی در رابطه با جبران خسارت های وارده به کاربران ایرانسل گفت: اکثر تلفن های هوشمند موجود در بازار امکان مدیریت مصرف دیتا را دارند، بنابراین زمانی که فردی، سرویس یاد شده را فعال نماید، به محض آنکه حجم دیتای مصرفی اش از میزان تعیین شده فراتر رود، موبایلش به او اطلاع می دهد.

با در نظر داشتن اینکه کاربران عادی و غیرحرفه ای معمولا از وجود چنین قابلیتی در موبایل خود بی اطلاع اند، نظر قلمبر دزفولی در این رابطه را جویا شدیم که اظهار کرد: کاربری که حرفه ای نباشد، یک یا دو بار پس از مواجه شدن با این مشکل، چگونگی استفاده از این سیستم را فرا می گیرد؛ ضمن اینکه نباید توقع داشته باشید که تمام راه حل ها را اپراتور پیش پای شما بگذارد.

آهنگ پیشواز ایرانسل پس از اتمام به کاربر پیامک ارسال می کند و وی را از خاتمه یافتن سرویس با خبر می کند و این در حالی است که بسته های اینترنتی آن، چنین امکانی را در اختیار کاربر قرار نمی دهند.

مدیرعامل ایرانسل در این رابطه به دیجیاتو گفت: آهنگ پیشواز سرویسی است که از سال 86 به مشترکان ارائه می شود که در ابتدا آن هم با ایراداتی از این قبیل مواجه بود. بسته های اینترنتی نیز به زودی و شاید در یکی دو هفته آینده از این امکان بهره مند خواهند شد.

مشترکان سرمایه ایرانسل هستند

وی اضافه کرد: ایرانسل تحت هیچ شرایطی به دنبال کسب درآمد از مواردی نیست که مشترکانش ناراضی باشند. کاربران سرمایه های ما هستند. هیچ انسانی به خاطر میزان ناچیزی پول با سرمایه اش بازی نمی کند. این تصورات غلطی است که دهان به دهان می چرخند و تبدیل به واقعیت واهی می شوند.

دزفولی افزود: هیچ اپراتوری در داخل کشور ما این همه تنوع تعرفه و ارائه بسته های اینترنتی ندارد که هر کسی بر اساس نیاز روز، هفته، ماه، فصل و سالش بتواند یک بسته مطابق مصرفش استفاده کند و هزینه های خود را کاهش دهد. شرکتی که روی مشترکش این قدر حساسیت دارد به دنبال کسب درآمد از چنین روشی نیست.

مطالب مرتبط

معاون دادستان کشور: فعالیت در بسترهای فیلتر شده جرم نیست

در حاشیه پنجمین کنفرانس فضای مجازی پاک معاون دادستان کشور درباره حکم قضایی فعالیت‌های توییتری دولتمردان گفت و تاکید کرد که باید یک راهکار بهتر به جای این موضوع پیدا کرد. «جواد جاویدنیا» اعلام کرد که در چارچوب قانونی فعالیت کردن در بسترهای فیلتر شده جرم نیست چرا که در قانون صرفا پخش و فروش فیلترشکن... ادامه مطلب

جزییات ثبت‌ نام کسب و کارهای نوپا برای حضور در الکامپ

چیزی تا برگزاری بیست و دومین نمایشگاه الکامپ تهران باقی نمانده و شرکت ها و استارتاپ های داخلی و خارجی خود را برای حضور در این رویداد آماده می کنند. امسال آنطور که ستاد خبری الکامپ گزارش داده سالن مستقلی به کسب و کارهای نوپا اختصاص یافته است که در ادامه توجه شما را به... ادامه مطلب

فصل جدید کمپ‌های استعدادیابی ایرانسل-لالیگا آغاز شد

اولین دوره از فصل جدید کمپ استعدادیابی ایرانسل-لالیگا برای نوجوانان در بهمن و اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این دوره ویژه پسران 11 تا 13 ساله است و نوجوانانی که در سه دوره قبلی حضور نداشته‌اند، می‌توانند در فصل جدید کمپ استعدادیابی ایرانسل-لالیگا با برنامه های جدید شرکت کنند. برای شرکت در... ادامه مطلب

پربازدیدترین ویدیوها و موضوعات سال ۹۷ در آپارات معرفی شدند

آپارات آمار پربازدیدترین و محبوب‌ترین‏‌ ویدیو‏های ایرانی را در سال ۹۷ بر اساس دقیقه نمایش منتشر کرد. این ویدیوها در بخش موضوعی، دوقطبی‏‌ها را مورد بررسی قرار داده است. برای مثال، دوقطبی ترامپ و روحانی با ۳۸ میلیون دقیقه نمایش ۴۵ درصد و حسن روحانی با ۶.۴۶ میلیون دقیقه نمایش ۵۵ درصد بازدید داشته است. همچنین... ادامه مطلب

برگزاری اختتامیه چهارمین دوره آموزش مربیان کتابخانه‌های گویای سامسونگ

هتل هویزه تهران واقع در خیابان نجات الهی روز سه شنبه 23 آذر ماه میزبان همایشی بود که سامسونگ به مناسبت اختتامیه چهارمین دوره آموزش مربیان کتابخانه های گویای خود و به منظور تجلیل از مربیان و اساتید این مراکز ترتیب داده بود. در ادامه توجه شما را به بیانیه خبری رسمی سامسونگ در رابطه با این... ادامه مطلب

دبیر کمیته فیلترینگ: اسیر برجام تلگرامی شدیم؛ باید در فضای مجازی با دشمن بجنگیم

«جواد جاویدنیا»، معاون دادستان کشور در امور فضای مجازی در اظهار نظرهای اخیر خود عموماً از لزوم بسته شدن شبکه‌های اجتماعی بین‌المللی گفته و از فیلترینگ تلگرام و اینستاگرام دفاع کرده است. او در گفتگوی رسانه‌ای اخیر خود اما تاکید کرده که این موضع‌گیری او بخاطر تعالی جوانان کشور بوده و امیدوار است که صنعت... ادامه مطلب

نظرات ۳۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x