مدل جدیدی از اپل واچ با بند طلا روی مچ هنرمندان

اخیرا مدل ویژه ای از ساعت اپل با بند طلای خالص زینت بخش دست شخصیت های معروف دنیای مد و موسیقی شده و ظاهرا شرکت سازنده این ساعت را که بند آن یکپارچه از طلاست فقط در اختیار افراد مشهور قرار داده است.

به عقیده اهالی کوپرتینو، این ابزار  هوشمند صرفا یک گجت نیست بلکه می تواند در وسایل زینتی و جواهرآلات کاربران هم جای بگیرد.

در ادامه با ما در دیجیاتو همراه باشید.

اگر اپل تصمیم بگیرد این مدل از ساعت ادیشن با بند طلا را به عموم مشتریانش عرضه کند، بهای آن احتمالا سقف بازه قیمت فعلی را که بین 10 تا 17 هزار دلار است می شکند و بسیار بالاتر خواهد برد.

گران قیمت ترین مدل این ساعت طلای سرخ نام گرفته که بند چرمی قرمز رنگی دارد و فقط سگک آن از جنس طلاست. اما ظاهرا این مدل برای آدمهای مشهور بیش از اندازه پیش پا افتاده بوده که به سراغ ساعتی با بند کاملا طلایی رفته اند.

ساعت اپل رسما این جمعه عرضه خواهد شد و هر چه به تاریخ 24 آوریل نزدیک می شویم، شرکت سازنده بیشتر و بیشتر تلاش می کند تا اسمارت واچ خود را روی مچ دستان شخصیت های شناخته شده در معرض دید قرار دهد.

مثلا جمعه گذشته جانی آیو، مدیر طراحی اپل، در مراسمی که در یکی از گرانترین رستوران های میلان برگزار شده بود، شرکت کرد. در این مراسم افراد ثروتمند بسیاری حضور داشتند و مهمانان آن هدایایی مختلفی را از طرف شرکت اپل دریافت کردند که یکی از آن ها بند اپل واچ در رنگ های مختلف بود و البته از آنجایی که بند بدون خود ساعت فایده ای ندارد، به برخی از افراد حاضر خود ساعت هم هدیه داده شد.

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟