مأموریت نجات انسان ها در بازی Implosion - Never Lose Hope

مأموریت نجات انسان ها در بازی Implosion - Never Lose Hope

بازی های موبایل در سال های اخیر، همگام با رشد سرسام آور سخت افزاری اسمارت فون ها پیشرفت فوق العاده ای داشته اند و دیگر نمی توان آنها را عناوینی Casual یا غیر جدی نامید.

Implosion شاهد مثالی برای جمله بالاست؛ یک اکشن Hack & Slash بسیار خوش ساخت از استودیوی تایوانی Rayark که آمده تا در موبایل ها غوغا کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

گیم پلی و اتمسفر بازی، در نظر اول شما را به یاد بازی MGS Rising خواهد انداخت. کاراکتر این بازی درست همانند رایدن متال گیر، یک نیمه انسان-نیمه روبات است و برای مبارزه با هیولاهایی که به انسان های در حال انقراض حمله ور شده اند، شمشیر به دست گرفته.

بازی از لحاظ گرافیکی کاملا هم سطح یک عنوان کنسولی است، البته بهتر است بگوئیم یک کنسول دستی تا زیاد اغراق نکرده باشیم.

screen520x924 (2)

به غیر از گرافیک، به صداگذاری و موزیک نیز در Implosion توجه ویژه ای نشان داده شده و به همین خاطر، وظیفه ساخت موزیک بازی به جان کرلندر برنده جایزه گرمی برای سه گانه ارباب حلقه ها سپرده شده است.

کنترل برای صفحات لمسی به خوبی بهینه سازی شده و مراحل پر زد و خورد و البته بسیار دشواری را در بازی پیش رو دارید. یکی از قابلیت های خوب بازی هم توانایی ذخیره بازی از طریق iCloud است تا به هیچ وجه بابت از دست رفتن سیوهای خود نگرانی نداشته باشید.

screen520x924 (1)

Implosion با گرافیک و گیم پلی ای بسیار عالی، با قیمت ۹.۹۹ دلار برای iOS و به صورت رایگان برای اندروید عرضه شده است. البته نسخه اندرویدی کاملا رایگان نیست. در این نسخه تنها مجاز به پیشروی تا مرحله ششم بازی هستید و برای تجربه باقی مراحل، بایستی نسخه کاملش را خریداری کنید.

بازی هایی در حد و اندازه Implosion در پلتفرم موبایل بسیار کم یابند، از این رو توصیه می کنیم تجربه آن را از دست ندهید.

Implosion - Never Lose Hope
  • Implosion - Never Lose Hope
  • قیمت: ۹.۹۹ دلار (نسخه آیفون)
  • سازنده: .Rayark Inc
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۳۱۰ / ۱۱۰۰ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato