سامسونگ الکترونیکس زودتر از آنچه انتظار می رفت در حال رفع مشکلات تولید گلکسی اس ۶ اج است

سامسونگ الکترونیکس زودتر از آنچه انتظار می رفت در حال رفع مشکلات تولید گلکسی اس ۶ اج است

بر طبق اظهارت برخی منابعی که در ارتباط مستقیم با سامسونگ الکترونیکس هستند این کمپانی ظاهراً قدری زودتر از آنچه انتظار می رفته سومین کارخانه ی خود برای تولید نمایشگرهای خمیده مورد نیاز گلکسی اس ۶ اج را به کار گرفته و عامل این قضیه نیز چیزی نبوده جز استقبال بیش از انتظار کاربران از محصول یاد شده.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

اضافه شدن خط تولید جدید که از آن با عنوان A3 یاد می گردد شرکت کره ای را قادر می سازد تا از این پس به جای ۲ میلیون، ۵ میلیون نمایشگر را آماده ی بهره گیری در کهکشانی جدید خود نماید. ناگفته نماند افرادی که اخبار مورد اشاره در این زمینه را به رسانه ها اطلاع داده اند گفته اند طبق برنامه ی اولیه قرار بوده خط تولید جدید از ماه ژوئن کار خودش را آغاز نماید.

سامسونگ الکترونیکس پیش بینی می کند موبایل گلکسی اس ۶ -نسخه ای که دارای نمایشگر مسطح است- بتواند در زمینه فروش رکوردی قابل توجه را از خود به جای گذارد و بدین ترتیب آنها قادر باشند تا جایگاه از دست رفته شان در بازار تلفن های هوشمند را مجدداً از اپل پس بگیرند و ضمناً عرصه را بر برندهای چینی نیز تنگ نمایند.

سامسونگ دیسپلی هم اکنون سه کارخانه اختصاصی برای تولید نمایشگرهای OLED در اختیار دارد و ذکر گشته خط تولیدی که پیش تر به آن اشاره شد از تجهیزات یکی از این کارخانه ها که در جنوب سئول قرار دارد و قادر به ساخت نمایشگرهای خمیده است استفاده می کند.

قبلاً در بین خبرها و به نقل از Shin Jong Kyun، مدیر اجرایی سامسونگ الکترونیکس آمده بود که کمپانی متبوع وی در تامین نمایشگرهای مورد نیاز گلکسی اس ۶ اج با چالشی جدی مواجه شده ولی آنها تلاش دارند تا هر چه سریعتر این مسئله را رفع و به تقاضاهای انبوه کاربران پاسخ دهند.

تا بدین لحظه هیچ یک از مدیران و سخنگویان کمپانی مورد بحث حاضر نشده اند تا در مورد راه اندازی خط تولید فوق الذکر، ظرفیت آن و اهدافی که برایش در نظر گرفته اند توضیحی ارائه نمایند.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato