آیا استیل به کار رفته در ساعت اپل از مقاومت اندکی برخوردار است؟

آیا استیل به کار رفته در ساعت اپل از مقاومت اندکی برخوردار است؟

برخی از کاربران ساعت اپل که نمونه نسبتا گران قیمت استیل را با قیمت ۵۴۹ دلار خریداری کرده اند، با مشکلی عجیب رو به رو شده اند؛ گویا برخی ساعت های استیل از کیفیت بدنه پایینی برخوردار بوده زیرا به سرعت بر روی آنها، خط و خش هایی پدیدار می گردد.

برخی از این خط ها در حالی بر روی ساعت های اپل نمایان گشته اند که هنوز یک روز هم از خریدشان سپری نشده است. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

این مشکل در برخی از نمونه های استیل ساعت اپل روی داده و افرادی که مدل ارزان و پایه که جنسی از آلمینیوم دارد را خریداری نموده اند، با چنین مشکلاتی برخورد نداشته اند.

Scratches-appear-on-new-Apple-Watch-units (1)

اپل البته برای ساعت هایش پشتیبانی هایی در نظر گرفته که کاربران در صورت تمایل می توانند آنها را خریداری نموده و در صورت لزوم استفاده نمایند؛ این پشتیبانی +Apple Care نام داشته و شامل دو سال گارانتی تکنیکی و پوشش خسارت برای دو ۲ حادثه در طول این دو سال می گردد. چنین پشتیبانی البته برای مدل های آلمینیومی ۵۹ و برای نمونه استیل ۷۹ دلار هزینه در بر دارد. برای ساعت طلایی اپل نیز دریافت این پشتیبانی تا ۳ سال و پوشش خسارت تا ۲ حادثه در این زمان، هزینه ای ۹۹۹ دلاری در بر خواهد داشت.

wat-z

تا به حال مدیران اپل در خصوص مشکلات به وجود آمده در نوع استیل ساعتشان نظری نداده و سکوت اختیار کرده اند. انتظار می رود که به زودی و با خریدهای بیشتر، اخبار متنوع تری نیز در خصوص نمونه استیل ساعت اپل منتشر گردد. (اگرچه در تصویر فوق، کاربری را می بینیم که دو ساعت اپل و موتورولا را هم زمان بر دست کرده اما در هر صورت، وجود یک جسم در کنار اپل واچ نباید به این سادگی باعث خط افتادن بر بدنه آن گردد.) شما اگر پس از خرید ساعت هوشمندی ۵۴۹ دلاری، بعد از یک روز با خط و خش بر روی آن موجه گردید چه خواهید کرد؟

نظرات ۲۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato