همه ی اتفاقات کنفرانس بیلد ۲۰۱۵ مایکروسافت در ۹ دقیقه [تماشا کنید]

همه ی اتفاقات کنفرانس بیلد ۲۰۱۵ مایکروسافت در ۹ دقیقه [تماشا کنید]

همه ی اتفاقات کنفرانس بیلد ۲۰۱۵ مایکروسافت در ۹ دقیقه [تماشا کنید]

همانطوری که مطلع هستید شب گذشته کنفرانس بیلد ۲۰۱۵ کمپانی مایکروسافت آغاز گردید و این شرکت در شروع رویداد یاد شده طی مراسمی سه ساعته آخرین دستاورد ها و تکنولوژی های خود را به عموم معرفی نمود.

اهالی ردموند ابتدا به توضیح در مورد پلتفرم آژور پرداختند، سپس خبر خوشی را به توسعه دهندگان دادند و اعلام کردند که "ویژوال استودیو کد" امکان توسعه ی اپلیکیشن ها را برای آنها در محیط سیستم عامل های مک و لینوکس فراهم خواهد نمود.

مایکروسافتی ها بعد به سراغ هدف گذاری های خود رفتند و ذکر کردند که انتظار دارند در طی سه سال آینده ویندوز ۱۰ بر روی یک میلیارد دیوایس حضور داشته باشد، آنها از راه حل های ایجاد شده برای بهره برداری از اپهای اندروید و iOS در نسل آتی پلتفرم خود سخن به میان آوردند، توضیحاتی در مورد استور دیجیتالی ساکنین ردموند بیان شد و سپس نام مرورگر جدید ویندوز که توانایی بهره گیری از افزونه های کروم و فایرفاکس را هم دارد معین گشت و از این پس می توانیم آن را اج (Edge) خطاب کنیم.

در بخش های پایانی مراسم جو بلفیوره به مزایای تلفن های هوشمند تحت ویندوز ۱۰ پرداخت و نشان داد که چگونه این دسته از موبایل ها قادرند نقش یک کامپیوتر شخصی را عهده دار شوند و در نهایت نیز صحبت هایی در مورد هولولنز و ویندوز هولوگرافیک به میان آمد.

در پایان از شما دعوت به عمل می آوریم تا خلاصه ای از رویداد شده را طی ویدئویی ۹ دقیقه مشاهده کنید.

نظرات ۲۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل