سرویس تلویزیون اینترنتی اپل در کنفرانس WWDC معرفی نخواهد شد

بر اساس گزارش جدید وب سایت Re/code، سرویس تلویزیون اینترنتی اپل در کنفرانس هفته آینده ی این شرکت به نام WWDC معرفی نخواهد شد. آنطور که خبر رسیده، اپل به برخی از مدیران تلوزیونی گفته که این سرویس برای اواخر سال ۲۰۱۵ یا ابتدای سال میلادی بعدی آماده بهره برداری خواهد بود.

شرکت یاد شده فعلا نتوانسته مجوزهای لازم در خصوص همکاری با برخی از شبکه های تلویزیونی و کابلی را به دست آورد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

همین مشکلات باعث گشته اند تا اپل چهارچوب زمانی از پیش تعیین شده ی خود را تغییر دهد؛ گفته می شود ابتدا این شرکت تمایل داشته تا سرویس تلویزیون اینترنتی خود را در ماه پاییز سال ۲۰۱۵ عرضه نماید؛ زمانی که فصل جدید بسیاری از سریال های محبوب، آغاز می شود.

اپل در حال مذاکره با شبکه های تلویزیونی بزرگ برای افزودن پخش های زنده به محتوای سرویس اینترنتی خود است؛ اما شبکه هایی نظیر ABC، CBS، FOX و NBC در برخی از نقاط ایالات متحده، سرویس هایشان را از طریق شرکت های شخص ثالث به دست بینندگان می رسانند و همین موضوع، مذاکرات اپل را با شبکه های یاد شده، پیچیده نموده است.

سونی PlayStation Vue البته پخش های زنده را نیز پوشش می دهد اما پس از سه ماه از شروع فعالیت این سرویس اینترنتی، شرکت ژاپنی هنوز نتوانسته آن را به شکل فراگیر و آنطور که باید و شاید، در میان کاربران جا اندازد. همین موضوعات زمزمه هایی را راه انداخته اند که اپل هم در صورت گنجاندن پخش های زنده در سرویس خود، موفقیتی حاصل نخواهد کرد.

باید منتظر WWDC در هفته ی آینده بود و دید جدا از iOS ۹، OSX 10.11 و سرویس استریم موسیقی چه خبرهای دیگری خواهیم شنید.

Mobit

ویجیاتو

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟