لذت اسکیت سواری در بازی Real Skate 3D

اسکیت سواری جز آن دسته ورزش های هیجان انگیز و پرطرفداری است که خیلی ها  به خاطر خطرات آن هرگز به سویش نمی روند! اگر اهل خطر کردن نیستید، شاید بازی اسکیت سواری بتواند هیجانی مشابه ورزش واقعی را برایتان به ارمغان بیاورد.

Real Skate 3D کنترل یک اسکیت بورد را به دستان شما می سپارد تا با آن حرکات نمایشی انجام بدهید و بالاترین امتیاز را در جدول رده بندی جهانی از آن خود کنید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

Real Skate 3D مستقیما از عنوان دو دلاری True Skate الگوبرداری کرده، بنابراین اگر در خرید بازی قدیمی تر مردد بوده اید بد نیست که این بازی جدید را که رایگان هم هست امتحان کنید.

Real Skate 3D-2

هدف در بازی Real Skate، انجام حرکات نمایشی با اسکیت بورد در زمان تعیین شده است. هر چقدر حرکاتتان پیچیده تر و زیباتر باشند، امتیاز بیشتری هم بدست می آورید و بوردها و زمین های جدیدتری را آزاد خواهید کرد.

قابلیت منحصر به فرد Real Skate که تجربه اش را بسیار هیجان انگیز و اعتیادآور کرده، کنترل متفاوت آن است. برای حرکت، چرخاندن و لیز دادن بورد باید از دو انگشتتان بهره بگیرید و این کار را با سوایپ در جهات مختلف انجام بدهید.

یادگیری کنترل بازی بسیار آسان بوده و با راهنمایی های تصویری بازی، شکی نیست که در کمتر از پنج دقیقه آن را فرا خواهید گرفت. به طور کلی در بازی 20 اسکیت بورد مختلف را می توان در 8 استیج و بیش از 150 مأموریت هیجان انگیز استفاده کرد و از حرکات آکروباتیک در آنها نهایت لذت را برد.

این بازی سرگرم کننده فعلا برای سیستم عامل اندروید عرضه شده و می توانید آن را به رایگان از گوگل پلی دریافت کنید.

Real Skate 3D
  • Real Skate 3D
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: CanadaDroid
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: 15.3 مگابایت
دانلود

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟