نسخه جدید Gears of War در E3 نمایش خواهد داشت

راد فرگوسن، مدیر استودیو Black Tusk، اخیرا در پیامی اعلام کرد که استودیو تحت نظر او، از این پس The Coalition خوانده می شود و آن ها سخت در تلاشند تا Gears of War بعدی را با کیفیت بالا برای اکس باکس وان تهیه کنند.

شاید خبر تغییر نام استودیو سازنده بازی چندان اهمیتی نداشته باشد اما حضور Gears of War در E3 یکی از بهترین اخباری است که طرفداران برند مایکروسافت می توانستند پیش از کنفرانس E3 بشنوند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

یک هفته و نیم به آغاز کنفرانس های E3 باقی مانده و شرکت ها یکی پس از دیگری نشان می دهند که تا چه حد برای این رویداد بزرگ سالانه آماده شده اند. مایکروسافت هم دست خالی قرار نیست لس آنجلس را ترک کند و برنامه های بسیاری تدارک دیده.

فرگوسن در مورد نام استودیو می گوید: "The Coalition هویت ما به عنوان یک تیم را بیان می کند و می گوید که روی چه چیزی کار می کنیم. یک ائتلاف، تیمی گسترده از افرادی است که جداگانه اما برای هدفی مشترک کار می کنند. طرفداران ممکن است Coalition of Ordered Covernments یا COG را از سری Gears of War به خاطر داشته باشند."

وی سپس در مورد بازی می گوید: "صحبت از Gears of War شد، ما به E3 نزدیک می شویم، جایی که با شما اطلاعات مربوط به Gears of War بعدی را به اشتراک می گذاریم."

تنها ۱۰ روز دیگر تا E3 باقی مانده و هر روز اخبار شگفت انگیزی منتشر می شود. اولین کنفرانس E3 را شرکت بتسدا برگزار خواهد کرد که در این کنفرانس، Fallout 4 و Doom نمایش خواهند داشت. سپس نوبت به مایکروسافت، الکترونیک آرتز، یوبیسافت و سونی می رسد.

برای مطالعه اخبار بیشتر در مورد E3 2015، روی تصویر زیر کلیک کنید. زمانبندی کنفرانس های E3 نیز در این پست قابل مشاهده است.

E3Banner

ویجیاتو

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟