جعبه های پیتزای یک رستوران زنجیره ای قابلیت تبدیل شدن به پروژکتور پیدا می کنند

جعبه های پیتزای یک رستوران زنجیره ای قابلیت تبدیل شدن به پروژکتور پیدا می کنند

پیتزا هات یکی از معروف ترین رستوران های زنجیره ای در دنیاست که موفقیت خود را علاوه بر کیفیت غذاهایش به نوآوری هایی مدیون است که هر از چند گاه برای جلب مشتریان بیشتر ارائه می کند.

به تازگی شعبه هنگ کنگ این رستوران دست به ابتکار عمل جالبی زده و برخی از پیتزاهای سفارشی خود را در داخل جعبه هایی ویژه به مشتریانش تحویل می دهد که قابلیت تبدیل شدن به پروژکتور پخش فیلم را دارند.

این جعبه ها توسط یک شرکت تبلیغاتی به نام Ogilvy Hong Kong طراحی شده اند و روی یکی از وجوه آنها محلی برای ایجاد یک حفره در نظر گرفته شده که نگهدارنده پیتزا نقش لنز را را برای آن ایفا خواهد کرد. در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

با قرار دادن لنز پلاستیکی در داخل حفره یاد شده همه چیز برای قرار گرفتن موبایل هوشمند شما در داخل جعبه آماده می شود و می توانید محتوی نمایشگر موبایلتان را روی نزدیک ترین دیوار بیاندازید.

خبر دیگر اینکه این جعبه ها که Blockbuster خوانده می شوند در قالب چهار مدل موجودند و هر کدام حاوی یک کد QR برای دانلود فیلمی با مضمون و تم جداگانه هستند.

البته لازم است یادآور شویم که برای استفاده از این جعبه ها به یک اتاق بسیار تاریک نیاز است و نکته دیگر اینکه کیفیت تصاویر هم چنگی به دل نمی زند.

این را هم نباید از یاد برد که در پایان تماشای فیلم شما می مانید و یک موبایل چرب و آغشته به سس که باید با سختی و دقت پاک کنید، اما نوآوری این شعبه ستودنی است و تابحال شاید نمونه آن انجام نشده باشد.

ogilvymatherdesignboom02.0

ogilvymatherdesignboom01.0

نظرات ۲۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato