تصاویری قدیمی مربوط به نسخه نهایی آکیلس ریفت فاش شدند

آکیلس اکنون خود را برای نمایشگاه E3 آماده می کند و تصمیم دارد در تاریخ ۱۱ ژوئن نیز یک کنفرانس خبری را در همین رابطه برگزار نماید. این کمپانی در وب سایت خود، شمارش معکوسی برای نمایشگاه یاد شده را آغاز کرده بود اما اکنون خبر می رسد که برخی از طرفداران و علاقه مندان به هدست های واقعیت مجازی، موفق شده اند در اعماق کدهای سایت آکیلس، به برخی تصاویر دسترسی پیدا کنند که گمان می رود به نسخه نهایی که به دست مصرف کنندگان خواهد رسید، بی شباهت نیستند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

این تصاویر شامل یک هدست، یک دوربین، یک «vrOS» و البته یک کنترل کننده ی دیوایس که به شکل ریموت کار می کند. داستان زمانی جالب تر می شود که یکی از موسسان کمپانی آکیلس به نام Palmer Luckey، به صراحت عنوان کرده که این تصوایر، واقعی هستند اما هنوز هم مشخص نیست که این تصاویر متعلق به نسخه ی نهایی هدست مجازی کمپانی یاد شده خواهند بود یا خیر.

Luckey در وب سایت Reddit می نویسد: «این تصاویر مربوط به یک کانسپت قدیمی تر از آکیلس ریفت هستند که به شکل اشتباهی در سایت قرار گرفته اند. از دیدنشان لذت ببرید اما در نهایت این تصاویر شباهت زیادی به نسخه ی نهایی ندارند. »

oculusleak2.0-w600

oculusleakcompare.0-w600

البته یک تفاوت عمده میان آنچه تا کنون دیده ایم و تصاویر فاش شده وجود دارد؛ در تصویر فاش شده یک دوربین در بخش پایینی Rift دیده می شود و با توجه به زاویه ی رو به پایینش، انتظار می رود که به جز دوربین، در اصل کار یک سنسور برای ردیابی حرکات دست را نیز انجام دهد. این دوربین یا سنسور در تصاویر رسمی که از طرف آکیلس منتشر شده اند، وجود ندارد.

cmhcD18.0-w600

متاسفانه هیچ قیمتی به همراه تصاویر فاش نشده و همچنان مشخص نیست محصول نهایی برای خریدار چه هزینه ای در بر خواهد داشت. هرچند این شرکت پیشتر اعلام کرده بود که خرید یک هدست Rift به همراه یک کامپیوتر که بتواند به شکل درستی آن را پشتیبانی کند، هزینه ای ۱۵۰۰ دلاری را در بر خواهد داشت.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟