والو در E3 2015 حضور نخواهد داشت

منتظر معرفی بازی و محصول جدیدی از سوی شرکت والو در کنفرانس E3 نباشید، چرا که چندی پیش اعلام شد شرکت مذکور، تولیدکننده تکنولوژی SteamVR، در بزرگ ترین نمایشگاه بازی های ویدیویی شرکت نخواهد کرد.

تقریبا یک هفته دیگر نمایشگاه E3 در لس آنجلس برگزار خواهد شد و شرکت های بزرگ حوزه تکنولوژی و بازی سازی در این نمایشگاه محصولات خود را به نمایش می گذارند. والو که امسال سورس انجین ۲، موتور بازی سازی جدید و قدرتمند اش را در کنار Vive، اولین هدست واقعیت مجازی بر اساس تکنولوژی SteamVR معرفی کرده بود، احتمالا هنوز محتوای جذابی برای نمایش در اختیار ندارد.

جالب اینجاست که بدانید والو به عنوان متولی کنونی پی سی گیمینگ، در کنفرانسی با همین نام که چهار شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد شرکت نمی کند. بنابراین یک سال دیگر هم گذشت و باز هم خبری از Half-Life 3 نخواهد شد.

البته غیبت در E3 برای والو چیز دیدی نیست. از سال ۲۰۱۰ که گیب نویل در کنفرانس سونی شرکت کرد و پورتال ۲ را به نمایش گذاشت، والو دیگر هیچ محصولی در E3 رونمایی نکرده است. اما انتظار می رفت با توجه به سورس انجین ۲ و HTC Vive، والو امسال حرفی برای گفتن داشته باشد.

برای مطالعه اخبار بیشتر در مورد E3 2015، روی تصویر زیر کلیک کنید. زمانبندی کنفرانس های E3 نیز در این پست قابل مشاهده است.

E3Banner

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟