پوشش لحظه به لحظه اخبار E3 2015 در دیجیاتو

پوشش لحظه به لحظه اخبار E3 2015 در دیجیاتو

اواخر خرداد ماه برای گیمرها یک معنی بیشتر ندارد: E3 و هیجانی چند روزه.

Electronic Entertainment Expo یا به اختصار E3، بزرگ ترین نمایشگاه و گردهمایی دنیای بازی های ویدیویی به حساب می آید و هر ساله اواخر خرداد ماه (اواسط ماه ژوئن) در کشور آمریکا برگزار می شود.

تولیدکنندگان بزرگ و کوچک این صنعت، هر آنچه طی یک سال گذشته آماده کرده بودند را به لس آنجلس می آورند تا در گوشه ای از این آوردگاه بزرگ فرصت نمایش داشته باشند. طبیعتا یک نمایش چند روزه از بهترین بازی های روز دنیا برای گیمرها از هر چیزی سرگرم کننده تر است.

کنفرانس ها به عنوان بخش مهمی از E3، معمولا یک روز پیش از باز شدن درب نمایشگاه برگزار می شوند. اما امسال اتفاقات جالبی رخ داده و دو شرکت بتسدا و اسکوئر انیکس برای اولین بار قرار است کنفرانس برگزار کنند.

  • کنفرانس بتسدا – دوشنبه ۲۵ خرداد، ساعت ۰۶:۳۰ صبح
  • کنفرانس مایکروسافت – دوشنبه ۲۵ خرداد، ساعت ۰۹:۰۰ شب
  • کنفرانس الکترونیک آرتز – سه شنبه ۲۶ خرداد، ساعت ۰۰:۳۰ بامداد
  • کنفرانس یوبیسافت – سه شنبه ۲۶ خرداد، ساعت ۰۲:۳۰ بامداد
  • کنفرانس سونی – سه شنبه ۲۶ خرداد، ساعت ۰۵:۳۰ صبح
  • کنفرانس دیجیتالی نینتندو – سه شنبه ۲۶ خرداد، ساعت ۰۸:۳۰ شب
  • کنفرانس اسکوئر انیکس – سه شنبه ۲۶ خرداد، ساعت ۰۹:۳۰ شب
  • کنفرانس پی سی گیمینگ – چهارشنبه ۲۷ خرداد، ساعت ۰۴:۳۰ صبح

سال های پیش شروع کننده کنفرانس ها مایکروسافت بود اما امسال همه چیز با بتسدا آغاز می شود. فردا صبح، بتسدا عناوین مهمی برای رونمایی و نمایش خواهد داشت. از Doom و Fallout 4 گرفته تا DisHonored جدید.

اما اتفاقات اصلی فردا شب رخ خواهد داد، جایی که در یک ماراتون 12 ساعته، شرکت های مایکروسافت، الکترونیک آرتز، یوبیسافت و سونی پشت هم کنفرانس های خود را برگزار می کنند.

نینتندو نیز یک شب بعد و به دور از هیاهو کار خود را به پیش می گیرد تا اسکوئر انیکس آماده نمایش Deus Ex: Mankind Divided و چند عنوان دیگر شود. در نهایت نیز PC Gamers با همکاری AMD و چند تولیدکننده و شرکت بزرگ دیگر، کنفرانسی تحت عنوان پی سی گیمینگ برگزار می کند. این اتفاق برای اولین بار رخ می دهد و باید ببینیم در کنفرانس پی سی گیمینگ چه محتوایی برای پی سی گیمرها نمایش داده می شود.

از فردا 6:30 صبح تا بامداد چهارشنبه با دیجیاتو همراه باشید، چرا که قرار است شما را از تک تک اتفاقات بزرگ و کوچک مطلع سازیم.

نظرات ۲۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.