مایکروسافت قیمت ویندوز ۱۰ را به شکل بین المللی اعلام می کند

می دانیم که مایکروسافت از تاریخ ۲۹ جولای به مدت یک سال، ویندوز ۱۰ را برای کاربرانی که از ویندوز ۷، ۸ و ۸.۱ استفاده کرده اند به شکل رایگان عرضه می کند.

پیشتر گمانه زنی می شد که بهای نسخه Windows 10 Home برابر با ۱۰۹.۹۹ دلار باشد و همچنین گمان می رفت که نسخه Pro ارزشی برابر با ۱۴۹.۹۹ دلار دارد. مدتی بعد اما مایکروسافت صرفا به گفتن این نکته که قیمت ویندوز ۱۰ در ایالات متحده از ۱۱۹ تا ۱۹۹ دلار خواهد بود، قناعت ورزید. امروز ولی کمپانی مایکروسافت، به شکل رسمی قیمت بین المللی ویندوز ۱۰ را به واسطه اپلیکیشن «Get Windows 10» اعلام می کند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در نسخه ی بروز رسانی شده اپلیکیشن «Get Windows 10» و در صفحه ی اول آن، اکنون می توان قیمت این سیستم عامل را مشاهده نمود که البته بر اساس هر منطقه، قیمتی متفاوت را به نمایش می گذارد.

1_windows-10-license-cost-us_story-w600

برای مثال، در تصویر فوق که مربوط به کشور آمریکا می شود، می توانید ببینید که قیمت این سیستم عامل از ۱۱۹ دلار شروع شده و البته مایکروسافت با کشیدن خطی بر این عدد، کاربران را به دریافت نمونه رایگان (در صورت داشتن شرایط) دعوت می کند.

1_windows-10-license-cost-uk_story-w600

اگر در کشور انگلستان باشید نیز، قیمت تمام شده نسخه خانگی ویندوز ۱۰ برای شما ۹۹.۹۹ پوند خواهد بود. اگرچه مایکروسافت اذعان دارد که این قیمت ها «شاید» در هنگام عرضه تغییر کنند اما به نظر می رسد به طور کلی و در صورت تغییر نیز شاهد یک افزایش یا کاهش قیمت قابل توجه نباشیم.

همچنین لازم به ذکر است که این قیمت ها، تا کنون دقیقا معادل بهای ویندوز ۸.۱ بوده اند که البته چنین هم انتظار می رفت.

نظرات ۲۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟