ال جی نکسوس بعدی خود را بر مبنای زبان طراحی G4 نمی سازد

ال جی نکسوس بعدی خود را بر مبنای زبان طراحی G4 نمی سازد

ال جی نکسوس بعدی خود را بر مبنای زبان طراحی G4 نمی سازد

بر اساس شایعات، گوگل امسال بنا دارد ۲ محصول از سری نکسوس خود را به بازار ارائه کند که یکی از آنها توسط هواوی و دیگری به دست ال جی ساخته خواهند شد. در ادامه این شایعات اکنون وب سایت آلمانی AndroidPit از طریق منابع داخلی خود به اطلاعات تازه ای دست یافته که نشان می دهد نکسوس ساخت ال جی، برخلاف گمانه زنی های پیشین، بر مبنای پرچمدار تازه این شرکت یعنی LG G4 ساخته نخواهد شد و این ۲ شرکت با همکاری یکدیگر مشغول طراحی و ساخت محصولی کاملا تازه هستند.

تا پیش از نکسوس ۶، همه تلفن های هوشمند این سری از پرچمداران پرطرفدار بازار برگرفته شده بودند. اولین نکسوس نسخه ای از HTC Desire بود، نسل بعدی به نام Nexus S همان Galaxy S سامسونگ بود، Galaxy Nexus مدل تغییر یافته ای از Galaxy S2، نکسوس ۴ بر اساس LG Optimus G و نکسوس ۵ نیز بر مبنای LG G2 ساخته شده بود.

اما گوگل و موتورولا در نکسوس ۶ این زنجیره را شکسته و این تلفن هوشمند را به عنوان محصولی کاملا تازه، از نو طراحی کردند. بر اساس شایعات جدید غول آمریکایی قصد دارد این روند را در نکسوس بعدی نیز با همکاری LG ادامه دهد. نام این محصول نیز در گزارشها نکسوس ۵ (۲۰۱۵) ذکر شده اما گمان می رود در نهایت و برای عرضه محصول نهایی به بازار نام دیگری به کار گرفته شود.

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل