گریز از تاریکی های دنیا؛ معرفی بازی فکری God of Light

گریز از تاریکی های دنیا؛ معرفی بازی فکری God of Light

گریز از تاریکی های دنیا؛ معرفی بازی فکری God of Light

خوب و بد، خیر و شر، نور و تاریکی؛ تفاوتی نمی کند که آنها را به چه نامی صدا کنیم. کل عالم هستی بر مبنای تقابل این دو نیرو با یکدیگر بنا شده و در انتها، تنها یکی بر دیگری پیروز خواهد شد.

God of Light روایتی متفاوت از این جنگ ابدی است و شما را در جبهه نیروهای خیر قرار می دهد تا با سلاح روشنایی، به مبارزه با تاریکی های مخوف دنیا بروید. عرضه نسخه HD بازی در کافه بازار بهانه ای شد تا امروز به معرفی این بازی برگزیده برای شما بپردازیم.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

God of Light در سال ۲۰۱۴ برای پلتفرم های iOS و اندروید عرضه شد و با اتمسفر و گیم پلی منحصر به فردی که داشت، با استقبال بسیار خوبی از کاربران و منتقدین در زمان عرضه مواجه گشت.

هر چند کمی دیر، اما بالاخره نسخه HD و کامل این بازی به تازگی در کافه بازار قرار گرفته و طبق قرارداد این اپ استور ایرانی با استودیوی Playmous، هم اکنون می توانید آن را به صورت ریالی خریداری کنید.

God of Light 3

دنیا در God of Light محبوس تاریکی ها شده و نور، راهگشای شما در گذر از مراحل است. در هر مرحله از بازی Shiny، سرچشمه نور بازی در گوشه صفحه و در تاریکی مطلق قرار گرفته و شما می بایست با یافتن آینه های گوشه و کنار بازی، پرتوهای نور را به آنها بتابانید تا بازتابشان به منبع جمع کننده نور رسیده تا دنیا مجددا روشن شده و مرحله را به اتمام برسانید.

هر چند که ممکن است رساندن نور به جمع کننده کار آسانی باشد، اما این که پرتوها را چگونه تنظیم کنید که از کلیه الماس ها گذر کنند کار حقیقتا مشکلی است. ضمن این که با پیشروی در مراحل و افزایش تعداد آینه ها و موانع، پیدا کردن مسیر صحیح عبور نور واقعا طاقت فرسا خواهد شد.

God of Light 1

البته برای یافتن مسیر صحیح پرتوها در God of Light آنچنان بی یار و یاور هم نیستید. کرم های شب تاب مهربانی در بازی وجود دارند که می توانید تا مدت کوتاهی از نورشان برای پی بردن به الگوی صحیح بازتاب های نور کمک بگیرید.

موزیک در God of Light رکن مهمی است و آرامش ناشی از شنیدن آن، کمک شایانی به تمرکز شما بر آینه ها و رد کردن مراحل می کند. بازی ۱۲۵ مرحله و پنج دنیای مختلف دارد، بنابراین از لحاظ ساعت گیم پلی و میزان سرگرم کنندگی می توان آن را به شدت مطلوب و استاندارد دانست.

دوست دارید در دنیایی مملو از ظلمات غرق شوید، یا اینکه سرباز دلیر جبهه روشنایی باشید؟ تصمیم با شماست. نسخه HD و کامل God of Light را می توانید با قیمت ۳۵۰۰ تومان از کافه بازار و ۱.۹۹ دلار از آیتونز برای پلتفرم های iOS و اندروید دانلود کنید.

God of Light
  • God of Light
  • قیمت: ۳۵۰۰ تومان و ۱.۹۹ دلار
  • سازنده: Playmous
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۸۵.۵ / ۷۵ مگابایت
دانلود

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل