اپلیکیشن Tossup از مایکروسافت گذاشتن قرار ملاقات با دوستان را آسان تر از همیشه می کند

اپلیکیشن Tossup از مایکروسافت گذاشتن قرار ملاقات با دوستان را آسان تر از همیشه می کند

اپلیکیشن Tossup از مایکروسافت گذاشتن قرار ملاقات با دوستان را آسان تر از همیشه می کند

آیا واقعا گذاشتن یک قرار ملاقات با دوستان در سال ۲۰۱۵  به کار مشکلی تبدیل شده؟ مایکروسافت که این طور تصور می کند. گروه گاراژ کمپانی یادشده امروز با یک اپلیکیشن مالتی پلتفرم تحت عنوان Tossup به موبایل ها بازگشته است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

این اپلیکیشن جدید که برای iOS و اندروید عرضه شده، در حکم یک هاب عمل می کند تا کارهایی که می خواهید با دوستان خود انجام دهید  را در آن مطرح کرده و به کمکش بهترین زمان را برای قرار ملاقات تعیین کنید.

برای شروع کار با این اپ می بایست یک پیشنهاد مطرح کنید، مثلا به دوستانتان بگویید "با برنامه نهار برای فردا موافقید؟" و آنها نیز می توانند از طریق اپلیکیشن در مورد این پیشنهاد نظر بدهند. حتی اگر بعضی از دوستان شما عضو Tossup نباشند هم قادرند از طریق پیامک در این بحث مشارکت کنند.

Tossup 2

سوال های Tossup به صورت نظرسنجی و با گزینه های ساده ای مثل بله و خیر مطرح می شوند، هر چند که می توان گزینه های پیشنهادی دیگری را نیز به نظرسنجی افزود. وقتی که بالاخره بر سر این که کجا بروید به توافق رسیدید، Tossup تلاش می کند تا زمان مناسب برای قرار ملاقات را بسته به تقویم به شما پیشنهاد بدهد.

آیا استفاده از این روش برای گذاشتن قرار ملاقات می تواند موثرتر از هماهنگی با ایمیل واقع شود؟ شاید چنین اتفاقی بیفتد. در غیر این صورت باید Tossup را یکی دیگر از آزمایشات عجیب و غریب گروه گاراژ مایکروسافت بدانیم. گفتنی است که Tossup یکی دیگر از اپلیکیشن های مایکروسافت است که برای ویندوزفون عرضه نشده است.

Tossup
  • Tossup
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Microsoft Corporation
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۵.۸ / ۸.۴ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل