موسس اینستاگرام وعده کیفیت بهتر تصاویر در پلتفرم اندروید را می دهد

موسس اینستاگرام وعده کیفیت بهتر تصاویر در پلتفرم اندروید را می دهد

موسس اینستاگرام وعده کیفیت بهتر تصاویر در پلتفرم اندروید را می دهد

صرفا در روزهای گذشته بود که برایتان نوشتیم رزولوشن تصاویر شبکه اجتماعی اینستاگرام، بالاخره پس از مدت ها افزایش یافت و در اپلیکیشن iOS  و اندروید این سرویس به ۱۰۸۰ در ۱۰۸۰ پیکسل رسید.

روز گذشته اما یکی از موسسین اینستاگرام به نام Mike Krieger در توئیتر اذعان داشت که بروز رسانی اپلیکیشن این سرویس برای اندروید، اکنون تصاویری با کیفیت تری را نسبت به گذشته در اختیار کاربران این پلتفرم می گذارد و اکنون کاربران در واقع می توانند این کیفیت بالاتر را به وضوح مشاهده کنند.

Screen Shot 1394-04-17 at 11.31.37-w600

ادعای آقای Krieger البته شاید با واقعیت اندکی تفاوت داشته باشد؛ بخصوص از نظر کاربران پلتفرم اندروید. به دلایلی که هیچگاه مشخص نشده اند، کاربران سیستم عامل گوگل همواره کیفیت تصاویر پایین تری از آنچه در iOS مشاهده می شود را دریافت نموده اند.

در ابتدای راه نیز این سرویس تا مدت ها فقط برای پلتفرم iOS در دسترس بود و زمانی که قرار شد در اندروید نیز در دسترس قرار گیرد، توسعه دهندگان گفته بودند به علت وجود اندازه نمایشگر و رزولوشن های بسیار متنوع در میان محصولات اندرویدی، توسعه اپلیکیشن جامع این سرویس برای اندروید یک چالش اساسی محسوب می گردد؛ چالشی که البته هیچگاه انتظار نمی رفت پس از سال ها، هنوز هم تاثیرش در کیفیت تصاویر دیده شود.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل