پرچمدار ویندوزفون با بدنه ای تمام فلزی و ضخامت اندک از راه می رسد [شایعه]

پرچمدار ویندوزفون با بدنه ای تمام فلزی و ضخامت اندک از راه می رسد [شایعه]

مدت زیادی از آخرین باری که شاهد حضور یک لومیای پرچمدار بوده ایم، گذشته است. آخرین ها مربوط به لومیا ۹۳۰ / Icon می شوند که پیش از خریده شدن نوکیا توسط مایکروسافت به بازار عرضه شدند. پس از آن زمان، خانواده لومیا با نام مایکروسافت به بازار عرضه شد و تنها شاهد حضور محصولات ارزان قیمت و در بهترین حالت میان رده بوده ایم.

مایکروسافت پیشتر اظهار نموده که پس از عرضه شدن ویندوز ۱۰ در قالب نسخه موبایل، شاهد یک پرچمدار خواهیم بود؛ اقدامی که منطقی به نظر می رسد. از سوی دیگر منطقی است اگر فکر کنیم حالا که مایکروسافت ادعا می کند ویندوز ۱۰، بهترین بروز رسانی تاریخ این پلتفرم است، پس باید در انتظار بهترین موبایل پرچمدار ویندوزی تا به امروز نیز باشیم. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

بر اساس نام گذاری پیشین سری لومیا، می توان انتظار داشت نام نسخه قدرتمند جدید، لومیا ۹۴۰ نام داشته باشد. موبایلی که حال سوالات بسیاری در موردش مطرح است و مشخصا با توجه به زمانبندی ارائه ویندوز ۱۰ برای موبایل، مایکروسافت اکنون باید در مراحل توسعه و تولید نمونه های اولیه باشد.

سوالات بسیاری در این میان ذهن را به خود درگیر می کنند، از نوع طراحی گرفته تا متریال و اجزای به کار رفته در ساخت. آیا شاهد یک زبان طراحی نو، همراه با پوششی از فلز به جای پلاستیک خواهیم بود؟ آیا می توانیم در نهایت شاهد استفاده از سخت افزاری کاملا بروز و قدرتمند در یک پرچمدار ویندوزی باشیم؟

Screen Shot 1394-04-17 at 14.00.24-w600

اکنون یکی از کاربران معروف توئیتر که پیشتر نیز موارد بسیاری را در خصوص تلفن های هوشمند فاش نموده، اطلاعات جدیدی را در مورد پرچمدار تازه مایکروسافت منتشر کرده است.

بر اساس گفته های @Ricciolo1، موبایل هوشمند مورد بحث از یک بدنه فلزی یک پارچه بهره برده و همچنین ضخامتی بسیار اندک دارد. این در حالیست که به راحتی می توان گفت یکی از مشکلات طراحی خانواده لومیا، ضخامت بیش از اندازه آنها در مقایسه با موبایل های دیگر بود. در این توئیت همچنین گفته شده که طرفداران ویندوز فون باید در انتظار یک پاییز داغ باشند؛ بر همین اساس می توان متصور بود که مایکروسافت نیز قصد دارد جدیدترین موبایل خود را در ماه سپتامبر و در نمایشگاه IFA آلمان معرفی کند.

نظرات ۲۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato