معرفی Arrow؛ بازی جدید و چالش برانگیز استودیوی کچ اپ

معرفی Arrow؛ بازی جدید و چالش برانگیز استودیوی کچ اپ

معرفی Arrow؛ بازی جدید و چالش برانگیز استودیوی کچ اپ

به نظر می رسد که ایام افول بازی های پلتفرم موبایل به این زودی ها تمام شدنی نیست. هر چند در هفته ای که گذشت عناوین سطح بالایی همچون Vainglory به اندروید آمدند، باقی بازی ها همگی عناوینی متوسط و معمولی بودند.

بازی های استودیوی کچ اپ در عین سرگرم کنندگی، عناوینی متوسط بوده و از این فراتر نخواهند رفت. با این حال همیشه ارزش تجربه را دارند و گیم پلی ساده شان می تواند افراد از سنین مختلف را به سمت و سویشان بکشاند.

Arrow، بازی جدید این استودیوی خلاق هم از این قاعده مستثنی نیست و شاید بتواند تا حدی خلاء نبود بازی های خوب را در این روزهای بی بازی برای شما پر کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

در بازی Arrow می بایست یک پیکان لغزنده را در هزارتویی متحرک کنترل کنید. فرقی هم نمی کند که این پیکان زنجیره ای از مربع ها باشد یا یک مار سبز و عظیم الجثه، مهم این است که بتوانید با یک انگشت حرکت آن را در هزارتو کنترل کنید تا به موانع برخوردی نداشته باشید.

Arrow 2

مثل تمام بازی های بی پایان، Arrow هم یک بازی رکوردی است و باید نهایت تلاشتان را برای ثبت بالاترین رکورد و تصاحب بیشترین الماس به کار بگیرید. با پیشروی در بازی و افزایش مجموع امتیازات به طول دم دراز پیکان شما هم افزوده می شود، بنابراین کنترل در Arrow لحظه به لحظه سخت تر خواهد شد.

Arrow برای سیستم های عامل iOS و اندروید عرضه شده و با اینکه چیز جدیدی برای ارائه ندارد، تجربه اش مثل دیگر بازی های کچ اپ خالی از لطف نیست.

Arrow
  • Arrow
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Ketchapp
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۲۳.۲ / ۱۹ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل