آیپاد تاچ های جدید با پردازنده ۶۴ بیتی از راه می رسند

آیپاد تاچ های جدید با پردازنده ۶۴ بیتی از راه می رسند

آیپاد تاچ های جدید با پردازنده ۶۴ بیتی از راه می رسند

آیپاد یکی از محصولاتی بود که در اوایل قرن بیست و یکم، نقش بسزایی در محبوبیت جهانی برند اپل داشت. این موزیک پلیر توانست فروشی خیره کننده را در طول سالیان تکرار کند و همواره به عنوان محبوب ترین در دسته بندی پخش کننده های موسیقی جای گیرد.

اکنون اما سرویس استریم موسیقی اپل نیز از راه رسیده و یک بروز رسانی عالی برای محصولات یاد شده، بیش از هر زمان دیگری منطقی است. آنطور که خبر می رسد، اپل قصد دارد سری جدید آیپاد های تاچ، نانو و شافل را در تاریخ ۱۴ جولای (سه شنبه هفته جاری) معرفی کند.

نسخه های جدید، دارای رنگ های تازه ای همچون آبی، بنفش و سبز تیره نیز خواهند بود اما این همه ی موضوع نیست. در حال حاضر آخرین نسل آیپاد تاچ از یک پردازنده A5 بهره می گیرد اما اکنون خبر می رسد که این شرکت تمایل دارد از یک پردازنده ۶۴ بیتی برای نسخه جدید همین پخش کننده موسیقی بهره جوید.

از طرفی آینده آیپاد، اکنون مدت هاست که موضوع مباحثه اهالی تکنولوژی بوده و چنین تصور می گردد که با پیشرفت موبایل های هوشمند از جمله خود آیفون، دیگر نیاز چندانی به پخش کننده های موسیقی گران قیمتی همانند آیپاد ها نیست. در این میان شافل ها صرفا با رنگ های جدید بروز رسانی شده اند و این در حالیست که دست کم می توان گفت نسخه تاچ، مجهز به یک چیپست ۶۴ بیتی شده و قادر است برای برخی، به انتخابی مناسب بدل گردد.

ویجیاتو

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل