اپل در مورد میزان تولید آیپد ۱۲.۹ اینچی خود بسیار با احتیاط عمل می کند

اپل در مورد میزان تولید آیپد ۱۲.۹ اینچی خود بسیار با احتیاط عمل می کند

اپل در مورد میزان تولید آیپد ۱۲.۹ اینچی خود بسیار با احتیاط عمل می کند

وب سایت تایوانی دیجی تایمز به نقل از برخی از اعضای زنجیره تامین قطعات کمپانی اپل، ذکر نموده که این شرکت در زمینه میزان تولید آیپد ۱۲.۹ اینچی اش دقت نظر خاصی به خرج داده و بسیار با احتیاط عمل می کند تا مبادا دچار ضرر نگردد.

به زبان دیگر گفته می شود کمپانی ساکن کوپرتینو می خواهد آیپد بزرگترش را به شکلی محدود تولید کند و اعداد و ارقام مرتبط به این موضوع با آنچه که پیش تر انتظار می رفته تفاوت بسیاری دارند. البته متاسفانه هیچ یک از این منبع رقم هایی دقیق را عنوان نکرده اند و تنها اشاره ای کلی به موضوع مورد بحث صورت داده اند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

از سال ۲۰۱۳ تا به امروز این شایعه وجود دارد که اپل می خواهد نسخه ای با ابعاد بزرگتر از تبلت خودش را آماده و روانه ی بازار کند ولی در مورد میزان تقاضا برای چنین محصولی با تردید مواجه بوده و به همین علت ایده ی مذکور را به تعویق می اندازد.

گزارش دیجی تایمز می افزاید اهالی کوپرتینو عاقبت بر نگرانی هایشان غلبه کرده و قصد کرده اند تولید انبوه دیوایس یاد شده را از سپتامبر سال جاری آغاز و آن را در اواسط ماه نوامبر به کاربران عرضه نمایند.

شایعات و اطلاعات به بیرون درز یافته اخیر حکایت از این دارند که آیپد پرو یا همان آیپد پلاس صرفاً به منظور رقابت با سرفس پرو ۳ مایکروسافت وارد بازار خواهد شد و هدفش چیزی جز جذب کاربرانی که به دنبال بهره وری بیشتر هستند نخواهد بود.

گفته می شود این آیپد جدید نمایشگری با تراکم پیکسلی مشابه آیپد ایر ۲ خواهد داشت و شرکت سازنده یک استایلوس را نیز برایش در نظر گرفته، ضمن اینکه برخی منابع هم باور دارند صفحه نمایش آن از فناوری فورس تاچ بهره خواهد برد.

حافظه ی رم بیشتر، پردازنده ی قوی تر و مجهز بودن به درگاه USB 3.1 نیز از دیگر گمانه زنی های مطرح هستند، هر چند که هنوز نمی توان به هیچ یک از آنها با دید قطعیت نگریست.

شایان ذکر است گزارش های تازه انتشار یافته کماکان روندی نزولی را برای بازار تبلت ها روایت می کنند و از همین رو محتاطانه عمل نمودن اپل در میزان تولید امری چندان غیر منطقی به نظر نمی رسد. در نهایت باید منتظر ماند و دید آیا آیپد پرو شانسی برای رقابت با همتای ساخته و پرداخته شده اش توسط اهالی ردموند خواهد داشت یا خیر.

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل