موبایل های پرچمدار مایکروسافت، ۱۳ شهریور در کنفرانس IFA رونمایی می شوند

موبایل های پرچمدار مایکروسافت، ۱۳ شهریور در کنفرانس IFA رونمایی می شوند

موبایل های پرچمدار مایکروسافت، ۱۳ شهریور در کنفرانس IFA رونمایی می شوند

خبر می رسد که امسال مایکروسافت در کنفرانس IFA که در شهر برلین برگزار می شود، خوش خواهد درخشید و این کنفرانس را تبدیل به مکانی برای معرفی محصولات جدید مبتنی بر ویندوز ۱۰ خواهد کرد.

بر اساس جدیدترین اخبار رسیده از ردموند، آقای نیک پارکر، معاون ارشد بخش همکاری با شرکای سخت افزاری مایکروسافت در روز چهارم سپتامبر، برابر با سیزدهم شهریور ماه در کنفرانس IFA، یک نطق اصلی را تحت عنوان «درخشش ویندوز ۱۰ بر محصولات جدید» برگزار می کند که مشخصا انتظار می رود در این رویداد، شاهد معرفی برخی گجت های جدید باشیم. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در میان محصولات جدید، بیش از هر گجت دیگری انتظار می رود که مایکروسافت از موبایل های لومیای جدید و البته پرچمدار رونمایی کند.

این در حالی است که آقای پارکر هنوز سخنی از حضور موبایل ویندوزی جدید در رویداد مورد بحث به میان نیاورده. البته می توان عنوان کرد که پارکر، مسئول بخش تلفن همراه و البته تبلت سرفس در مایکروسافت نیست و بر همین اساس نیز در خصوص اظهار نظری ننموده؛ هرچند که نباید انتظار داشت در این نطق، صرفا شاهد رونمایی از چند لپ تاپ جدید باشیم.

در بیانیه خبری مایکروسافت که خبر از برگزاری مراسم این شرکت در کنفرانس IFA می دهد نیز آمده که طیف گسترده ای از محصولات بروز رسانی خواهند شد.

در این میان اما تری میرسون، مسئول بخش ویندوز و گجت های مبتنی بر آن، ساعاتی پیش در کنفرانس همکاری جهانی مایکروسافت سخنرانی کرد و به صراحت عنوان نمود که این شرکت در نطق اصلی خود در کنفرانس IFA، قصد رونمایی از چند موبایل ویندوزی سطح بالا را دارد؛ موبایل هایی که انتظار می رود همان لومیا ۹۴۰ XL و ۹۴۰ باشند.

این در حالیست که شرکت مذکور، در هفته گذشته هزینه ۷.۶ میلیاردی خرید نوکیا را برای خود به عنوان یک زیان به ثبت رساند و حال به نظر می رسد که می خواهد تمرکزش را بر روی ارائه موبایل هایی با کیفیت بیشتر قرار دهد. تلفن های هوشمندی که از مشخصات سخت افزاری بروزی برخوردار بوده و می توانند طرفداران این دسته از محصولات را نیز خشنود نمایند.

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل