لاجیتک اولین محصولات برند جدید خود Logi را معرفی کرد؛ قاب های ضد ضربه آیپد

لاجیتک اولین محصولات برند جدید خود Logi را معرفی کرد؛ قاب های ضد ضربه آیپد

لاجیتک اولین محصولات برند جدید خود Logi را معرفی کرد؛ قاب های ضد ضربه آیپد

کمپانی لاجیتک یک هفته پس از رونمایی برند تازه، جوان پسند و رنگارنگ خود به نام Logi، اولین خانواده محصولات این برند را معرفی کرد. هرچند لاجیتک اعلام کرده محصولات عرضه شده در این برند فراتر از تکنولوژی خواهند بود، اما نخستین نمونه های معرفی شده همگی در همین دسته قرار می گیرند: لوازم جانبی آیپد.

اولین نمونه های این محصولات قاب های مستحکم و بادوام Logi Blok هستند که برای محافظت از آیپد ایرو آیپد مینی در مقابل ضربه و سقوط تا ارتفاع حدود ۲ متر ساخته شده اند. لاجیتک در بیانیه مطبوعاتی خود در این مورد می گوید: «طراحان ما با کمک متخصصین مواد، قاب هایی ساخته اند که بدون افزایش زیاد وزن و ضخامت دستگاه، از قسمت های حیاتی تبلت شما محافظت کند.»

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

با نگاهی به این محصولات می توان ادعای مطرح شده در بیانیه سازنده را پذیرفت، چرا که قاب های Logi Blok برخلاف نمونه هایی مثل Otterbox، برای محافظت از دستگاه زیبایی ظاهری آن را تحت تاثیر قرار نمی دهند.

در گوشه های این قاب از پلیمری نرم استفاده شده که قابلیت جذب شوک وارده در اثر سقوط را داراست. لاجیتک همچنین در زیر این لبه ها از مواد سخت استفاده کرده تا این بخش های آسیب پذیر در مقابل صدمات ناشی از ضربه محافظت شوند و شیشه نمایشگر نیز از شکستن در امان باشد. طراحی این قاب ها همچنین برای مطابقت با فلسفه وجودی جوان پسند این برند جدید، در رنگهای متنوع و تند انجام شده.

قیمت قاب های سری Blok در ارزان ترین مدل از ۳۹.۹۹ دلار آغاز می شود که همراه آن یک محافظ نمایشگر نیز ارائه می گردد. مدل Blok Protective Case اما با قیمت ۶۹.۹۹ دلاری، به یک قطعه محافظ نمایشگر مجهز است که قابلیت استفاده به شکل پایه نگهدارنده را نیز داشته و با کمک آن می توان آیپد را در زاویه های مختلف قرار داد.

مدل پرچمدار اما Logi Blok Protective Keyboard Case نام داشته و با قیمت ۱۲۹.۹۹ دلاری خود، علاوه بر قابلیت های پیشین، از یک کیبورد جدا شونده (دارای دکمه های میانبر اختصاصی iOS) نیز بهره می برد که با یک آهنربای قوی به دستگاه متصل می شود.

گفتنیست لاجیتک با عرضه این ۳ محصول از ماه آینده میلادی مصادف با مرداد، رسما فعالیت برند جدید زیر مجموعه خود را آغاز خواهد کرد.

در پایان می توانید تصاویر این ۳ محصول تازه را مشاهده نمایید.

BLOK_Shell_Teal_TOP.0

BLOK_Protective_Case_Teal_front.0

BLOK_Protective_Keyboard_Case.0

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل