مایکروسافت نسخه بتای لانچر اندروید خود را با نام Arrow ارائه کرد

مایکروسافت نسخه بتای لانچر اندروید خود را با نام Arrow ارائه کرد

مایکروسافت نسخه بتای لانچر اندروید خود را با نام Arrow ارائه کرد

مایکروسافت امروز آغاز تست بتای لانچر اندرویدی خود به نام Arrow را اعلام کرد. ردیف بالایی این لانچر به نمایش آخرین اپلیکیشن هایی که از آنها استفاده کرده اید اختصاص داده شده و ۳ ردیف وسط صفحه نیز اپلیکیشن های با بیشترین دفعات استفاده را نمایش می دهند. اپلیکیشن های بخش dock یا نوار پایین صفحه نیز همیشه در جای خود ثابت بوده و انتخاب آنها توسط کاربر امکان پذیر است.

در ادامه این مطلب برای آشنایی بیشتر و مشاهده تصاویر لانچر Arrow مایکروسافت با دیجیاتو همراه باشید.

سوایپ به راست کاربر را به بخش «تذکرات و یادداشت ها» هدایت می کند که در آن کاربر می تواند کارهای مورد نیاز خود را لیست کرده و پس از انجام جلوی آن ها را تیک بزند. سوایپ در جهت مخالف نیز لیست مخاطبینی را آشکار می کند که اخیرا با آنها از طریق تلفن، ایمیل یا پیام رسانی در ارتباط بوده اید و در بخش پایین آن نیز کاربران با بیشترین تعداد برقراری تماس نمایش داده می شوند.

سوایپ از پایین صفحه به بالا نیز مطابق روند مرسوم امکانات بیشتری را در اختیار کاربر قرار داده و با ورود به کشوی اپلیکیشن ها نیز می توان نرم افزارهای موجود را به ترتیب حروم الفا مشاهده و انتخاب کرد.

گفتنیست برای امتحان کردن نسخه بتای این لانچر می توانید فایل APK آن را از اینجا دریافت کنید، اما توجه داشته باشید برای نصب آن لازم است تنظیمات مورد نیاز برای نصب اپلیکیشن از منابعی غیر از گوگل پلی را در دستگاه خود اعمال کنید، همچنین به خاطر داشته باشید لانچر مایکروسافت هنوز به مرحله نهایی نرسیده و امکان دارد در هنگام استفاده از آن مشکلاتی مشاهده گردد.

در پایان نیز می توانید تصاویر بخش های مختلف لانچر Arrow را مشاهده نمایید.

Home-page-shows-recently-and-frequently-used-apps

Swipe-to-the-right-for-a-list-of-errands

Swipe-left-for-recent-and-frequent-contacts

The-app-drawer-lets-you-scroll-through-the-alphabet-to-find-a-particular-app

Scroll-up-to-add-additional-dock-shortcuts

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل