پروژه سامسونگ برای پیوستن به تولیدکنندگان پهپاد [شایعه]

پروژه سامسونگ برای پیوستن به تولیدکنندگان پهپاد [شایعه]

پروژه سامسونگ برای پیوستن به تولیدکنندگان پهپاد [شایعه]

پس از انتشار اطلاعات مختلف در مورد تلفن های هوشمند گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس، اکنون نوبت انتشار شایعات در مورد محصول بعدی سامسونگ است، محصولی که نه پوشیدنی است، نه موبایل و نه در دسته کامپیوترها قرار می گیرد.

بر اساس اخبار رسیده پروژه ای که سامسونگ مشغول کار بر روی آن است «Selfie Camera Drone» یا «پهپادی به عنوان دوربین سلفی» نام دارد و آنطور که از نامش بر می آید، در نهایت به تولید اولین پهپاد این غول کره ای منجر خواهد شد.

هرچند هنوز در مورد نحوه عملکرد این دستگاه اطلاعات چندانی موجود نیست و نمی توان با قطعیت در مورد آن نظری داد، اما احتمالا محصول نهایی به پهپاد لیلی شباهت داشته باشد که قبلا آنرا برایتان معرفی کرده ایم، پهپادی با قابلیت عکاسی و فیلم برداری خودکار از کاربر.

سامسونگ اخیرا با عرضه محصولاتی مثل ساعت های هوشمند و هدست های واقعیت مجازی، گستره محصولات خود را افزایش داده و با بالارفتن روز افزون توجه کاربران به پهپادها، تعجبی نخواهد داشت اگر شرکت کره ای به این بازار جدید نیز وارد شده و به سونی، وان پلاس و دیگر بزرگان حوزه فناوری بپیوندد که می خواهند شانس خود را در این بازار نوظهور و جذاب بیازمایند.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل