نسخه به روز شده ای از اپلیکیشن توییتر برای ویندوز 10 ارائه خواهد شد

نسخه به روز شده ای از اپلیکیشن توییتر برای ویندوز 10 ارائه خواهد شد

نسخه به روز شده ای از اپلیکیشن توییتر برای ویندوز 10 ارائه خواهد شد

اپلیکیشن توییتر برای نخستین بار در اسفند ماه سال ۱۳۹۱ برای ویندوز ۸ عرضه و پس از آن به ندرت به‌ روز رسانی شد و جدای از برطرف کردن چند مشکل نرم‌ افزاری، ویژگی‌ ها و طراحی آن در دو سال گذشته ثابت مانده اند. اما به تازگی توییتر در حال آماده سازی نسخه آپدیت شده‌ ای برای ویندوز ۱۰ است و به نظر می‌رسد که به زودی شاهد منتشر شدن آن باشیم.

اسکرین‌ شات‌ های نسخه جدید از این اپلیکیشن هم اکنون در فروشگاه نرم افزاری ویندوز قابل تماشا بوده و نشان دهنده طراحی متفاوتی برای کاربران ویندوز ۱۰ هستند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

هر چند هنوز مشخص نیست که در این اپلیکیشن از سیستم نقل قول جدید توییتر پشتیبانی شده یا در کارایی آن پیشرفتی رخ خواهد داد یا خیر؛ اما اسکرین شات‌ های منتشر شده توسط توییتر، از عکس‌ ها و ویدئوهای درون خطی در دایرکت مسیج ها و تایملاین خبر می‌ دهند.

1

2-2

یک دکمه رفرش در کنار گزینه توییت جدید قرار گرفته و طراحی رابط کاربری هم دستخوش تغییراتی شده است. در کل به نظر می‌رسد که اپلیکیشن جدید توییتر برای ویندوز ۱۰ تقریبا عملکردی مشابه با نسخه ویندوز ۸ خواهد داشت؛ اما نکته مهم تر این است که سرانجام اپلیکیشن توییتر برای ویندوز بعد از مدت‌ ها به روز رسانی شده و چهره جدیدی از خود برای کاربران به نمایش می‌ گذارد؛ چهره جدیدی که فردا در مراسم معرفی رسمی ویندوز ۱۰، از آن پرده برداری خواهد شد.

5

6

3

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل