مسابقات المپیک تابستانه در بازی Athletics2: Summer Sports

مسابقات المپیک تابستانه در بازی Athletics2: Summer Sports

مسابقات المپیک تابستانه در بازی Athletics2: Summer Sports

طراحان استودیوی Tangram3D علاقه غیر قابل توصیفی به ورزش دو و میدانی دارند و تاکنون تمام فعالیت های آنها مربوط به بازی های شبیه ساز در این حوزه بوده. بازی Athletics2: Summer Sports جدیدترین شبیه ساز این استودیو از رقابت های زیبای دو و میدانی است که شما را وارد مسابقات هیجان انگیز المپیک تابستانه می کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

Athletics2 یک المپیک کامل را در موبایل شبیه سازی کرده و در آن می توانید در ۳۰ رشته ورزشی و پنج رقابت متفرقه شرکت کنید.

دوی صد متر، پرش با نیزه، پرتاب دیسک، شنا، دوچرخه سواری، قایق رانی، تیراندازی، شمشیربازی، وزنه برداری، شیرجه و موارد دیگر جز رشته های ورزشی بازی هستند و مسابقات سه گانه، چهارگانه و پنج گانه هم جز رقابت هایی هستند که می توانید در آنها شرکت کنید.

Athletics2 Two

گیم پلی در اصل بر مبنای مسابقه با هوش مصنوعی پایه گذاری شده، اما با قابلیت Split Screen می توانید با دوستانتان هم در یک صفحه مسابقه بدهید.

بازی از لحاظ گرافیکی حقیقتا دلچسب نیست، هیچ کدام از بازی هایی که با موضوع المپیک ساخته شده اند هم این چنین نیستند. قطعا دلیل این موضوع تمرکز تیم سازنده بر کمیت کار و افزایش تعداد رشته های ورزشی بوده، بنابراین شاید با کمی خوش خلقی بتوان با این گرافیک ابتدایی کنار آمد.

Athletics2: Summer Sports در حال حاضر تنها برای پلتفرم اندروید عرضه شده، اما با توجه به سابقه عناوین قبلی باید انتظار عرضه آن برای پلتفرم iOS را هم داشته باشیم. توصیه می کنیم این شبیه ساز زیبا را از دست ندهید.

Athletics2: Summer Sports
  • Athletics2: Summer Sports
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Tangram3D
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۹۲ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل