الکترونیک آرتز فروش 49 میلیون واحدی کنسول های بازی را تا پایان 2015 پیش بینی کرد

الکترونیک آرتز فروش 49 میلیون واحدی کنسول های بازی را تا پایان 2015 پیش بینی کرد

الکترونیک آرتز فروش 49 میلیون واحدی کنسول های بازی را تا پایان 2015 پیش بینی کرد

در جریان اجرای کنفرانس مالی الکترونیک آرتز، مدیر عامل این شرکت، اندرو ویلسون، چشم انداز کمپانی را درباره نسل حال حاضر کنسول ها با دیگران به اشتراک گذاشت.

او به این امر اشاره نمود که که کمپانی، فروش ۴۹ میلیون واحدی را برای دو کنسول اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ در کنار هم، تا پایان سال جاری پیش بینی کرده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

با توجه به چیزی که از سونی انتظار می رود باید تا پایان امسال ۳۸.۸ میلیون واحد از پلی استیشن ۴ را به فروش برساند. پیش بینی به وضوح نشان می دهد، این هدفی است که سونی می تواند به راحتی به آن دست پیدا کند.

با مقایسه ی نسل گذشته در بازه ی زمانی یکسان، میزان سخت افزار فروخته شده تا ۴۴% در غرب رشد داشته و تقریبا میزان فروش نرم افزاری نیز با همین سرعت به کار خود ادامه می دهد.

در نسل گذشته به ازای هر ۶.۱ بازی پلی استیشن ۳، تعداد ۵.۹ عنوان از اکس باکس ۳۶۰ با احتساب بازی های دیجیتالی و باندل ها، به فروش می رسید. اما کنسول های نسل هفتمی هنوز هم پس از گذشت دو سال از زمان عرضه ی کنسول های نسل جدید، حدود ۲۰% از کل فروش بازی های موجود در بازار را به خود اختصاص داده اند.

Blake Jorgensen، سرپرست امور مالی الکترونیک آرتز، به اعلان وضعیت امور مالی سونی نیز اشاره کرد و گفت که پیش بینی فروش ۱۶.۵ میلیون واحدی تا پایان سال جاری برای پلی استیشن ۴، پیش بینی بسیار مثبتی به حساب می آید و هر وقت مایکروسافت و سونی اطلاعات این چنینی را ارائه می دهند، با سورپرایزهای بزرگی رو به رو می شویم.

همچنین وی اضافه نمود که طبق آمار NPD، کنسول یک ترابایتی مایکروسافت به موفقیت خوبی دست پیدا کرده و همچنان این کنسول با پلی استیشن با قدرت هر چه تمام تر به رقابت می پردازد.

علاوه بر این، به کیفت بالای نرم افزارها در E3 امسال اشاره نمود و گفت که این موضوع برای به وجود آوردن علاقه برای خریداران کنسول های این نسل بسیار عالی است. وی احساس می کند که در سال های آتی وضعیت این کنسول ها خیلی بهتر از چیزی می شود که در حال حاضر هستند.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل