تصویری از سونی اکسپریا Z5 و Z5 Compact فاش شد

تصویری از سونی اکسپریا Z5 و Z5 Compact فاش شد

تصویری از سونی اکسپریا Z5 و Z5 Compact فاش شد

سونی علاقه بیش از اندازه ای دارد تا در هر سال، دو پرچمدار ارائه کند. اگر خاطرتان باشد، موبایل های Z3 و Z2 هر دو در سال ۲۰۱۴ معرفی گشتند. امسال نیز پس از Z4 (که البته مختص کشور ژاپن بود) و +Z3، شاهد رونمایی از اکسپریا Z5 خواهیم بود.

ساعاتی پیش نیز یک تصویر از Z5 به همراه Z5 Compact در کنار یک آیفون در فضای مجازی منتشر گشته که می توانید در ادامه مطلب آن را مشاهده کنید. با دیجیاتو همراه باشید.

دو سالی می شود که شرکت های مختلف تلاش می کنند تا سنسور اثر انگشت را در تلفن های همراه پرچمدار خود جای دهند. اکنون سونی هم می خواهد قدم به این کارزار گذاشته و موبایل جدیدش را همراه با سنسور یاد شده به بازار عرضه نماید.

Sony-Xperia-fingerprint-scanner-640x640-w600

تصویر فوق را اکانت vizileaks@ در توییتر ارسال نموده و ادعا می کند این دو موبایل که درکنار آیفون ۶ قرار گرفته اند، همان Z5 و Z5 Compact هستند. تا معرفی رسمی این دو تلفن هوشمند اندک راهی باقی مانده اما از همین حالا می توان دید که سونی نیز در پی قرار دادن یک حسگر اثر انگشت در پرچمدار موبایل هایش است.

Sony-fingerprint-scanner_2-w600

این طور که فاش کننده تصاویر ادعا می کند، سنسور اثر انگشت در سمت راست Z5 قرار گرفته و باعث گشته تا کلید کم و زیاد کردن صدا، اندکی پایین تر رود. از آن جایی که سونی از کلید های فیزیکی برای کنترل اندروید بهره نمی گیرد، می توان گفت جایگاه جدید مناسب ترین مکان برای قرار گیری سنسور اثر انگشت بوده است.

نظرات ۳۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل