سرپرست بخش بازی های پی سی برند اکس باکس: ما به دنبال حمایت از استیم هستیم نه رقابت با آن

Kevin Unangst، سرپرست بخش بازی های پی سی برند اکس باکس، در مصاحبه اش با وبسایت PC Gamer اعلام کرد: «ما نمی خواهیم به رقابت با استیم پردازیم. آن ها فعلایت های بزرگی را برای بهبود وضعیت پی سی گیمرها انجام داده اند و ما می خواهیم، استیم از چیزی که هست نیز موفق تر شود.»

Unangst در ادامه افزود: «ما می خواهیم که نظر بسیاری از توسعه دهندگان بازی های ویدیویی به فروشگاه ما جلب شود و آن ها بازی هایشان را علاوه بر استیم، روی آن نیز عرضه کنند. اما هدف فعلی ما، چیزی جز حمایت استیم برای اجرای بهتر روی ویندوز 10 نخواهد بود.»

Game For Windows Live، سرویس پیشین مایکروسافت برای پی سی گیمرها، نتوانست نیاز کاربران خود را فراهم سازد و شبکه ی استیم با حمایت های خاص خود از این دسته از گیمرها، به محبوبیت خاصی در میان آن ها دست پیدا کرد.

مایکروسافت با عرضه ی ویندوز 10 می خواهد رابطه ی خود را با پی سی گیمرها، از نو احیا کند. اما مایکروسافت می داند که نمی تواند به همین زودی رقیب قدرتمند خود را کنار زند و در نظر دارد با حمایت از استیم، نظر کاربران را به خود جلب کند.

والو در سال 2003 با عرضه استیم روی پی سی توانست رابطه ی گیمرها با این پلتفرم را از نو احیا کند. از آن زمان تا کنون، استیم با سیاست های خاصی که والو برای آن اتخاذ نمود به چنان موفقیتی رسید که شاید هیچ سرویس آنلاین دیگری نتواند به آن دست پیدا کند.

malltina

مطالب مرتبط

مایکروسافت بخش سرگرمی‌های تعاملی کمپانی برادران وارنر را خریداری می‌کند؟

طبق شواهد کمپانی AT&T تصمیم گرفته واحد سرگرمی و بازی‌های ویدیویی کمپانی برادران وارنر را بفروشد، و مایکروسافت یکی از اصلی‌ترین مشتریان آن خواهد بود.حدودا یک ماه پیش بود که خبردار شدیم AT&T تصمیم گرفته واحد نه چندان سودآور «سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر» را با حدود قیمت ۲ تا ۴ میلیارد دلار به فروش برساند.... ادامه مطلب

طراحی بازی ترسناک در محیط Paint توسط دندانپزشک لهستانی

دندانپزشکی لهستانی با استفاده از ابزارهای ابتدایی مایکروسافت پِینت یک بازی ترسناک و مهیج طراحی کرده است.این بازی که World of Horror (جهان ترس) نام دارد، توسط دکتر Pawel Kozminski طراحی شده و شامل پنج داستان کوتاه است که در یک دهکده ساحلی ژاپنی جریان دارند. پخش دائمی موزیکی ۸ بیتی کمی روی اعصاب است اما تطابق خوبی... ادامه مطلب

کنفرانس گیمزکام مایکروسافت را زنده تماشا کنید [به اتمام رسید]

گیمزکام ۲۰۱۹ بیشتر از هر سال دیگری هیجان انگیز به نظر می‌رسد و Inside Xbox از مهم‌ترین اتفاقاتی است که در جریان این رویداد رخ خواهد داد. از انتشار اطلاعات جدید از ایکس باکس بعدی گرفته تا نمایش‌هایی تازه از بازی‌های انحصاری مایکروسافت مثل Halo: Infinite و Gears 5 از جمله مواردی هستند که در... ادامه مطلب

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟