فیسبوک مشغول ساخت اپلیکیشنی است که اعلان خبرهای فوری را به موبایل شما ارسال می کند

فیسبوک مشغول ساخت اپلیکیشنی است که اعلان خبرهای فوری را به موبایل شما ارسال می کند

فیسبوک همچنان به تلاش خود برای حضور در صنعت خبر و محکم کردن جای پایش در این حوزه ادامه می دهد و حالا مشغول ساخت نوعی اپلیکیشن موبایل شده که اعلان مربوط به خبرهای فوری را مستقیما به تلفن همراه شما ارسال می کند.

این اپلیکیشن مجزا فعلا مراحل اولیه توسعه اش را می گذراند اما براساس گزارش بیزنس اینسایدر در انتها از کاربر سوال خواهد کرد که دوست دارد نوتیفیکیشن های مربوط به کدام منبع خبری را دریافت نماید یا به چه موضوعاتی علاقمند است.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

به این ترتیب زمانی که خبری مربوط به این حوزه های از پیش انتخاب شده منتشر گردد، منبع آن می تواند اعلانی متشکل از ۱۰۰ کاراکتر را از طریق اپ توسعه یافته فیسبوک برای کاربر ارسال نماید.

همه اعلان های ارسالی از طریق این اپ همچنین به وبسایت خبری منتشر کننده شان لینک داده می شوند. لازم است یادآور شویم که براساس اعلان بیزنس اینسایدر تنها شمار اندکی از نشریات و خبرگذاری ها در این اپلیکیشن حضور دارند.

همانطور که تایید خواهید کرد، فیسبوک همچنان به رشد خود به عنوان یک منبع خبری ادامه می دهد و حتی با وجود آنکه اپلیکیشن جدید صرفا نقش ابزاری برای انتقال محتوی تولید شده توسط منابع دیگر را دارد، سرمایه گذاری در این بخش برای این شرکت کاری کاملا معقول است.

اگر خاطرتان باشد، درست هفته پیش بود که توئیتر نیز شروع به تست تب اخبار فوری در اپلیکیشن ویژه اندروید و iOS خود نمود و به زودی نیز پروژه لایتنینگ خود را نهایی می کند که قرار است با تمرکز روی رویدادهای مختلف و اخبار کلید بخورد.

لازم است یادآور شویم که یکی از سخنگویان فیسوک از هرگونه ابراز عقیده در این رابطه خودداری نموده است.

ناگفته نماند که این اپلیکیشن همچنان در مرحله تست آلفا قرار دارد و آنطور که بیزنس اینسایدر اعلام کرده هیچ حرفی در مورد زمان عرضه عمومی یا نامش از سوی فیسبوک به میان نیامده.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato