اولین نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ به فاصله تنها چند هفته از انتشار این محصول ارائه شد

اولین نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ به فاصله تنها چند هفته از انتشار این محصول ارائه شد

اولین نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ به فاصله تنها چند هفته از انتشار این محصول ارائه شد

مایکروسافت سعی دارد ویندوز را از محصولی که کاربران هر چند سال نسخه جدیدش را تهیه می کنند، به سیستم عاملی تبدیل کند که خودش به شکل منظم آخرین تغییرات لازم را بارگذاری و اعمال نماید.

در همین راستا با وجود اینکه تنها چند هفته از آغاز عرضه ویندوز ۱۰ (بررسی دیجیاتو) می گذرد، اما سازنده امروز با ارائه یک پیش نمایش جدید از این سیستم عامل نشان داد در تصمیمش برای تبدیل این پلتفرم از محصول به سرویس جدی است.

شرکت ساکن ردموند می گوید پس از عرضه ویندوز ۱۰ بازخوردهای فراوانی در مورد تم رنگ های ارائه شده در این نسخه از سیستم عامل خود دریافت کرده و حالا با انتشار پیش نمایش جدید یک رنگ تازه اضافه کرده تا بازخورد کاربران را در مورد آن و دیگر تغییرات جزئی اعمال شده جویا شود.

سازنده همچنین در نسخه تازه تغییراتی در نحوه مصرف حافظه رم ایجاد کرده و امیدوار است نتیجه این تغییرات به کاهش میزان حافظه مورد نیاز برای اجرای هر پردازش و در نهایت افزایش سرعت سیستم عامل منجر شود.

این پیش نمایش با بیلدنامبر ۱۰۵۲۵ منتشر شده و اگر از کاربران برنامه Insider مایکروسافت هستید می توانید با استفاده از بخش آپدیت ویندوز آن را بارگذاری و نصب کنید، اما توجه داشته باشید که این نسخه تنها برای آزمایش تغییرات جدید عرضه شده و ممکن است در عملکرد آن به مشکلاتی بر بخورید.

از جمله این مشکلات که تاکنون شناسایی شده اند می توانیم به عدم امکان ایجاد هات اسپات و اختلال در عملکرد پخش ویدیو در اپلیکیشن Movies & TV اشاره کنیم.

امکان استفاده از زبان های اضافه هم در این نسخه وجود ندارد که انتظار می رود در روزهای آینده بسته مورد نیاز برای اضافه کردن آنها ارائه گردد.

در پایان گفتنیست مایکروسافت در هفته های آتی نسخه پیش نمایش دیگری را برای آزمایش یک اپلیکیشن پیام رسانی جدید و افزونه های مرورگر اج، منتشر خواهد کرد.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل