تصاویر جدید موتو ۳۶۰ بعدی خبر از آمادگی حضور آن در بازار می دهند

تصاویر جدید موتو ۳۶۰ بعدی خبر از آمادگی حضور آن در بازار می دهند

تصاویر جدید موتو ۳۶۰ بعدی خبر از آمادگی حضور آن در بازار می دهند

اگر به خاطر داشته باشید چند روز پیش مطلبی در رابطه با تصاویر منتسب به نسل بعدی ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ منتشر کردیم. گفتنیست در نسخه ی کنونی اسمارت واچ یاد شده، دکمه ای، در کنار ساعت ۳ واقع گشته ولی در عکس هایی که در پست مذکور آمده بود این دکمه در کنار ساعت ۲ قرار داشت و از همین رو منابع مختلف اظهار می نمودند که با تصاویری از نسخه آتی موتو ۳۶۰ مواجه ایم.

دیوایس مورد اشاره در ماه آینده یک سالگی خود را جشن خواهد گرفت و اگر به خاطر داشته باشید در زمان عرضه اش جز اولین نمونه هایی از ابزارهای مبتنی بر اندروید پوشیدنی محسوب می شد که صفحه نمایشی گرد داشت.

البته این نمایشگر کاملاً گرد و طراحی خاص آن یک نقطه ضعف جدی هم شامل حالش می شد و موجبات گلایه کاربران را فراهم می آورد؛ از آنجایی که سنسورهای ساعت هوشمند موتورولا در پایین آن واقع گشته بودند در قسمت زیرین صفحه نمایش زائده ای کوچک و سیاه رنگ به چشم می خورد که به باور برخی افراد به گجت مورد بحث ظاهری شبیه به یک تایر پنچر می داد.

Lenovo-SVP-Chen-Xudong-wearing-the-Moto-360-2

گفته می شود موتورولا حالا این زائده را برطرف کرده تا طراحی ناقص ولی دوست داشتنی مدل پیشین به کمال برسد. امروز نیز تصاویری جدید از نسل بعدی موتو ۳۶۰ راهی اینترنت شده اند، که در آنها می توان این محصول را روی مچ دست Chen Xudong از معاونین ارشد لنوو مشاهده کرد.

مورد استفاده قرار گرفتن گجت توسط مدیران کمپانی تولید کننده و پیش از عرضه رسمی، امر غیر متداولی نیست و البته حکایت از این دارد که به زودی شاهد حضور آن در بازار خواهیم بود. بر حسب همین موضوع معرفی موتو ۳۶۰ هم در آینده ای نزدیک ابداً دور از ذهن نیست و به نظر می رسد به زودی از آن پرده برخواهند داشت.

نظر شما در رابطه با ساعت هوشمند بعدی موتورولا چیست و چقدر به موفقیت آن امیدوار هستید؟

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل