لینکدین بالاخره برای بهبود وضعیت پیام رسان ضعیف خود چاره ای اندیشید

لینکدین در سال های اخیر به خاطر طراحی اش، سوژه جوک های زیادی بوده و همواره پیام رسان قدیمی و فاقد امکان ارسال پیام های گروهی آن مورد انتقاد قرار می گرفته است.

در لینکدین شما به یک باره نمی توانید کلیه پیام های اینباکس را مطالعه کنید و تا اندکی قبل،‌ حصول اطمینان از این که به پیام ها پاسخ داده اید نیز کار مشکلی بود.

شبکه اجتماعی یادشده اعلام کرده که امروز با ارائه یک ابزار پیام رسانی جدید برای نسخه های موبایل و تحت وب، کلیه مشکلات نسخه قدیمی را از سر راهتان بر خواهد داشت.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

لینکدین ادعا کرده که ابزار ارتباطی جدید مشابه اپلیکیشن های پیام رسانی همچون مسنجر فیسبوک خواهد بود و امکاناتی نظیر ارسال تصاویر GIF، استیکر و همچنین عکس و اسناد را برای کاربر فراهم خواهد کرد.

linkedin-messaging-experience-2-e1441090603396

مضاف بر این، امکان ارسال پیام های گروهی نیز به پیام رسان جدید این شبکه اجتماعی اضافه شده که می تواند به عنوان مثال، برای هماهنگی یک کنفرانس با تعداد زیادی از افراد بسیار کاربردی ظاهر شود.

لینکدین اذعان داشته که روند ارتقای سیستم پیام رسانی خود را ادامه خواهد داد: "ما در مورد افزودن مواردی همچون دستیارهای هوشمند برای پیام رسانی مشتاقیم که می توانند افراد مفید را به شما معرفی کرده و پیش از شروع مکالمه، اطلاعاتی از آنها را در اختیار شما قرار بدهند. احتمال اضافه شدن مکالمات صوتی و ویدئویی برای جذاب تر شدن مکالمات هم وجود دارد".

linkedin-messaging-experience-1-e1441090806589

بروزرسانی مذکور امروز برای کاربران انگلیسی زبان نسخه های موبایل و تحت وب لینکدین در دسترس قرار خواهد گرفت و کمپانی اعلام کرده که تا هفته های آینده برای دیگر زبان ها نیز عرضه خواهد شد.

LinkedIn
  • LinkedIn
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: LinkedIn Corporation
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۷۴.۶ / ۲۱.۶ مگابایت
دانلود


نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟