سامسونگ انتظار دارد در زمان عرضه Gear S2، بیش از ۱۰۰۰ اپلیکیشن برای آن آماده باشند

سامسونگ امروز برای بار دوم در حاشیه IFA، به شکلی کوتاه روی صحنه آمد و رسما از نمونه های مختلف ساعت هوشمند Gear S2 پرده برداشت. نمایندگان شرکت کره ای در ۳۰ دقیقه ای که روی صحنه بودند، به سختی تلاش می کردند تا اهالی رسانه و کاربران را متقاعد نمایند که تایزن، می تواند پلتفرمی مناسب برای استفاده در محصولات پوشیدنی باشد.

به طور کلی می توان گفت که سامسونگ در خصوص پلتفرم تایزن و استفاده های آن بسیار هیجان زده است و انتظار دارد در آغاز عرضه ساعت هوشمند یاد شده، بیش از ۱۰۰۰ اپلیکیشن برای آن آماده باشند. اما چنین تصوری چگونه به واقعیت بدل خواهد شد؟ این شرکت برای توسعه دهندگان یک SDK مخصوص را تهیه کرده تا کار نگارش اپلیکیشن برای ساعت Gear S2 را آغاز نمایند.

از طریق API های سامسونگ، توسعه دهندگان می توانند اپ های مورد نظرشان را برای تایزن توسعه دهند. همچنین خبر می رسد که این شرکت به توسعه دهندگان اجازه می دهد اپلیکیشن هایی بنویسند که در خود ساعت به شکل مستقل اجرا شوند و نیازی به یک تلفن همراه برای اجرای آنها نباشد.

لازم به ذکر است که SDK مخصوص Gear S2، در ماه آوریل از سوی سامسونگ معرفی شد و در اختیار عده محدودی از توسعه دهندگان قرار گرفت اما از امشب، سامسونگ آن را به شکل گسترده در اختیار همه توسعه دهندگان خواهد گذاشت. افرادی که علاقه مند به توسعه اپلیکیشن برای پلتفرم تایزن هستند می توانند ابزار آن را از طریق سایت سامسونگ دریافت نمایند.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟