قیمت نمونه های مختلف «آیپد پرو» فاش شد

تا کمتر از ۵ ساعت دیگر شاهد رونمایی از جدیدترین دستاوردهای سخت افزاری اپل خواهیم بود و کاملا طبیعی است که اکنون شاهد فاش شده اطلاعات تازه و دقیق تری در مورد آنها باشیم.

بر اساس اطلاعات جدید، گفته می شود اپل قطعا امشب از آیپد غول آسایش در مراسم خود رونمایی به عمل خواهد آورد و این محصول با نمایشگری هم اندازه با صفحه نمایش یک مک بوک، می آید تا کاربران تجاری را هدف قرار دهد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

ساعاتی قبل تر گزارش شده بود که آیپد پرو، به احتمال زیاد برای پایه ترین مدل خود، برچسب قیمتی معادل ۱۰۰۰ دلار را به همراه خواهد داشت اما اکنون «مارک گورمن» از وب سایت «۹TO5MAC»، خبر می دهد که ارزان ترین مدل این محصول با حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی و قیمت ۷۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

البته باید توجه داشت که این برچسب قیمت، صد دلار از نسخه Wi-Fi و ۱۲۸ گیگابایتی آیپد ایر ۲ گران تر است. در این میان لازم به ذکر است که مک بوک ایر ۱۱ اینچ اپل نیز با قیمت ۸۹۹ دلار به فروش می رسد و نمونه ۱۳ اینچی آن هم قیمتی برابر با ۹۹۹ دلار دارد.

به گفته مارک گورمن، نسخه های ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی از آیپد پرو به ترتیب قیمتی معادل با ۸۹۹ و ۹۹۹ دلار خواهند داشت. البته ۹TO5MAC خبر می دهد که نسخه های LTE هر کدام ۱۳۰ دلار گران تر خواهند بود و بر اساس حجم ذخیره سازی، بهایی برابر با ۹۲۹، ۱۰۲۹ و در نهایت ۱۱۲۹ دلار برای آنها طلب خواهد شد.

باید در نظر گرفت که مک بوک جدید اپل و همچنین مک بوک پروی ۱۳ اینچ مدل ۲۰۱۵ که هر دو به فناوری فورس تاچ در ترکپد خود مجهز گشته اند، اکنون با قیمت ۱۲۹۹ دلار به فروش می رسند و باید دید آیا واقعا اپل خواهد توانست مشتریان نسخه ۱۲۸ گیگابایت و LTE آیپد پرو را راضی به پرداخت چنین هزینه ای برای آن نماید یا خیر. تا روشن شدن این موضوع و دلایل اپل برای ترغیب طرفدارن این برند به خرید چنین محصولی، چند ساعت بیشتر باقی نمانده و به زودی شاهد اظهارات آقای کوک و شیلر در این زمینه خواهیم بود.

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟