آگهی جدید تلویزیونی سونی اشاره به علاقه جیمز باند به موبایل اکسپریا Z5 دارد

سونی تلاش می کند تا تکنولوژی های برتر خود را در سری فیلم های «جیمز باند» به نمایش بگذارد و اکنون، سری تازه ای از آگهی های ویدیویی تحت عنوان «Made for Bond» را برای این فیلم سینمایی آغاز نموده که در واقع نمایه ای از محصولات جدید این شرکت را در فیلم یاد شده به نمایش می کشند.

در ویدیوی اخیر که با حضور شخصیتی ملقب به «Moneypenny»، یکی از همکاران «باند» به ثبت رسیده، فناوری های دوربین دیجیتال RX100 IV و تلفن هوشمند Xperia Z5 به نمایش کشیده می شوند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

خود سونی در این خصوص می گوید که این ویدیو، به شکل کامل با دوربین حرفه ای سینمایی سونی F65 به ثبت رسیده و توسط آقای Danny Kleinman نیز کارگردانی شده است. وی تا کنون مسئول کارگردانی تیزرهای تبلیغاتی اینچنینی زیادی برای سری فیلم های باند و همچنین محصولات تکنولوژیک سونی بوده است.

آقای کازو هیرای، نماینده و مدیرعامل سونی نیز در این خصوص افزوده: «سونی مفتخر است که چنین همکاری را از زمان روی پرده رفتن فیلم "کازینو رویال" با جیمز باند آغاز نموده و این شخصیت سینمایی، از تکنولوژی های ساخت سونی در فیلم هایش بهره می جوید. دوربین دیجیتال RX100 IV و همچنین اسمارت فون Xperia Z5 اگرچه محصولاتی کاملا حرفه ای به شمار می روند اما استفاده از آنها بسیار ساده بوده و کاربران عادی نیز می توانند از تکنولوژی های برتر آنها بهره جویند.»

ویجیاتو

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟