ویژگی جالب Mate S برای کسانی که فراموش می کنند موبایل خود را کجا گذاشته اند

تلفن هوشمند Mate S را می توان جدیدترین و البته گران قیمت ترین پرچمدار شرکت چینی «هوآوی» دانست. مهندسان این کمپانی تمام تلاش خود را انجام داده اند تا نوآوری های جذابی را به این تلفن هوشمند آورند چرا که این روزها، همه موبایل های هوشمند پرچمدار از قدرتی بالا برخوردار هستند و خریداران در پی اسمارت فونی می روند که بتواند خود را از رقبایش متمایز کند.

موبایل مورد بحث اما جدا از فناوری «فورس تاچ» که در میان رقبای اندرویدی یکتاست، ویژگی های نرم افزاری دیگری نیز دارد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

گویا در جهانی زندگی می کنیم که روز به روز، به تعداد گجت هایی که همواره در حال گوش دادن به اتفاقات پیرامون خود و البته ما هستند، افزوده می شود. شما می توانید در Mate S، یک عبارت یا کلمه کلیدی را تعیین نمایید تا موبایل شما به آن واکنش نشان دهد.

در واقع، این قابلیت برای زمانی مفید است که نمی دانید موبایل خود را کجای خانه یا محل کار خود قرار داده اید و به همین شکل، با صدا زدن همان عبارت کلیدی که پیشتر انتخاب نموده اید، از محل قرارگیری آن مطلع خواهید شد.

می توانید به سادگی از عباراتی نظیر «Hey Mate» یا «Where are you» بهره گرفته و در پاسخ، Mate S با پخش موسیقی و گفتن «من اینجا هستم»، شما را از محل قرارگیری خود مطلع خواهد کرد. باید دید آیا در آینده شرکت هوآوی همین ویژگی را در نکسوسی که آن را در دست توسعه دارد هم قرار خواهد داد یا خیر.

ویجیاتو

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟