اپلیکیشن گوگل با ظاهر اندروید مارشمالو و قابلیت Now on Tap بروزرسانی شد

گوگل مدتی پیش اعلام کرده بود که قابلیت Now on Tap را به نسخه های پیش نمایش اندروید M نخواهد آورد، بنابراین انتظار مشاهده آن را تا پیش از عرضه اندروید مارشمالو نداشتیم. اما به نظر می رسد که غول موتورهای جستجو در تصمیمش تجدید نظر کرده است.

جدیدترین بروزرسانی اپلیکیشن گوگل (نسخه ۵.۳) به تازگی منتشر شده که در آن در کنار رابط کاربری بروزشده برای لانچر Google Now، قابلیت Now on Tap نیز مشاهده می شود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

این نسخه بروز شده روی هر گجت مبتنی بر اندروید ۴.۴ و بالاتر قابل نصب است. اما اگر از تسترهای پیش نمایش سوم اندروید مارشمالو نبوده اید، قادر به مشاهده تغییرات جدیدش نخواهید بود.

اگر کاربرد Now on Tap را فراموش کرده اید، بگذارید یادآوری کوچکی از آن داشته باشیم. قابلیت یادشده به شما اجازه می دهد تا بدون بستن اپلیکیشن ها، بتوانید به جستجوی اطلاعات مفید درباره محتوای آنها بپردازید.

Now on Tap 1

به عنوان مثال، اگر از دوستتان ایمیلی با موضوع رفتن به سینما و مشاهده یک فیلم خاص دریافت کرده باشید، کافیست تا مدتی انگشت خود را روی دکمه خانه نگه دارید تا به اطلاعات کاملی در مورد آن فیلم دسترسی یابید. به غیر از این، با Now on Tap می توانید به اطلاعات دیگری در مورد مکان ها، موزیک و هر چه گوگل قادر به جستجوی آنهاست دسترسی پیدا کنید.

در بروزرسانی جدید اپلیکیشن گوگل یک سری تغییرات ظاهری را هم در لانچر Google Now مشاهده خواهید کرد. منوی اپلیکیشن ها و فهرست ویجت ها همانند اندروید مارشمالو، حالا به طور عمودی جابجا می شوند. این نسخه بروز شده را می توانید از گوگل پلی یا به طور مستقیم از این لینک دریافت نمایید.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟