سامسونگ پیام رسان جدیدی تحت عنوان Socializer Messenger منتشر کرد

این روزها بازار اپلیکیشن های پیام رسانی به قدری اشباع شده که دیگر نیازی به عرضه نمونه های جدید نیست. اما به نظر می رسد که سامسونگ با این عقیده مخالف است، به همین خاطر پیام رسان جدیدی تحت عنوان Socializer Messenger را منتشر نموده است.

بنابر گفته کمپانی کره ای، این اپلیکیشن با قابلیت ها و امکاناتش ارتباطات را به سطحی بالاتر خواهد رساند. Socializer Messenger بر مبنای پلتفرم اپلیکیشن های اجتماعی تحت وب سامسونگ (به اختصار SWAP) که توسط توسعه دهندگان مرکز نرم افزاری R&D سامسونگ الکترونیکز طراحی شده برنامه نویسی شده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

Socializer Messenger در اصل بر مبنای پروژه متن باز تلگرام برای اندروید طراحی شده که به اپلیکیشن های تحت وب اجازه می دهد تا بدون نیاز به دانلود و نصب، در چت روم ها به اشتراک گذاشته شوند.

Kyung-Eun Park، یکی از مهندسین ارشد این پروژه در مورد SWAP می گوید: " SWAP اپ استورهای تحت وب، اپلیکیشن های تحت وب و پیام رسانی را با یکدیگر ترکیب می کند".

بنابراین با دانلود و نصب این اپلیکیشن، می توانید اپلیکیشن ها و بازی های تحت وب را به یک چت روم بیاورید و در عین مکالمه با دوستان، به انجام بازی هم بپردازید. Socializer Messenger را می توانید به رایگان از گوگل پلی دریافت کنید.

Socializer Messenger
  • Socializer Messenger
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Socializer
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۲.۲ مگابایت
دانلود

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟