دو گیگابایت فضای ابری بیشتر، حاصل به روزرسانی جدید اکس باکس 360 خواهد بود

دو گیگابایت فضای ابری بیشتر، حاصل به روزرسانی جدید اکس باکس 360 خواهد بود

با وجود تمرکز بالای تیم مایکروسافت روی کنسول نسل هشتمی اکس باکس وان، کنسول محبوب سال های نه چندان دور این شرکت همچنان به خوبی پشتیبانی می شود. اخیرا یک به روزرسانی جدید برای این کنسول نسل هفتمی به انتشار رسیده است و به واسطه آن قابلیت های جدیدی در اختیار کاربران شبکه لایو قرار می گیرد.

یکی از مهم ترین این قابلیت ها، افزایش فضای ابری برای کاربران خواهد بود. این فضا که با داشتن اشتراک گلد اکس باکس لایو در اختیار گیمرها قرار خواهد گرفت، حال با حجم دو گیگابایتی به فعالیت خود ادامه می دهد. این سرویس برای انتقال فایل های ذخیره سازی بازی های اکس باکس ۳۶۰ به اکس باکس وان – که با به روزرسانی ماه نوامبر میسر خواهد شد – کاربر دارد.

علاوه بر این ویژگی کلیدی، حال می توان اکس باکس ۳۶۰ را به شبکه های اینترنت عمومی متصل کرد و از طریق آن ها از خدمات شبکه لایو بهره مند شد. این ویژگی در کنار به روزرسانی سرویس های موسیقی و فیلم، امکانات کم سابقه ای را در اختیار کاربران لایو قرار می دهد.

جالب است بدانید که به واسطه این به روزرسانی می توان به مانند اکس باکس وان فید فعالیت های دیگر گیمرهای شبکه لایو را هم مشاهده کرد و از طریق آن لایک و یا کامنت ارسال کرد. به این مورد فعال کردن کدها به صورت مستقیم از طریق منو پیام ها را هم اضافه کنید تا این به روزرسانی چند صد مگابایتی ارزش زدودن خاک از کنسول نسل هفتمی تان را داشته باشد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato