باندل Rise of the Tomb Raider برای اکس باکس وان معرفی شد

باندل Rise of the Tomb Raider برای اکس باکس وان معرفی شد

چند روز پیش، مایکروسافت از رونمایی چندین باندل مخصوص برای اکس باکس وان خبر داد و حالا زمان آن رسیده که کم کم با آن ها آشنا شویم. مایکروسافت با دستی پر به استقبال تعطیلات سال نوی میلادی می رود و Rise of the Tomb Raider یکی از عناوین بزرگ این کنسول به حساب می آید.

اولین باندل مخصوص، مرتبط با سری بازی توم ریدر است. این بسته حاوی اکس باکس وان مشکی رنگ ۱ ترابایتی، کنترلر مشکی رنگ اکس باکس وان و نسخه دیجیتالی دو عنوان Tomb Raider: Definitive Edition و Rise of the Tomb Raider است. اگر از طرفداران پر و پا قرص لارا هستید، بسته Tactical Survival Kit نیز برای شما در نظر گرفته شده که در اصل یک لباس اضافه و اختصاصی است.

علاقه مندان به خرید این باندل می توانند نوامبر سال جاری، دستگاه را از فروشگاه اصلی مایکروسافت، Best Buy و دیگر فروشگاه های بزرگ سفارش دهند.

قیمت نهایی در نظر گرفته شده برای دستگاه، ۳۹۹ دلار است، درست هم قیمت اکس باکس وان های عادی و بدون بازی. پیشنهادهای جدید علاوه بر افزایش فروش بازی روی پلتفرم اکس باکس، می تواند موفقیت کنسول را در بازه تعطیلات زمستانی تضمین کند. Rise of the Tomb Raider در تاریخ ۱۰ نوامبر امسال برابر با ۱۹ آبان برای اکس باکس وان و اکس باکس ۳۶۰ عرضه خواهد شد.

نسخه پی سی چند ماه بعد و ورژن پلی استیشن ۴ تقریبا یک سال دیگر به بازار عرضه خواهند شد.

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato