نگاهی به قابلیت های اختصاصی دوربین تلفن هوشمند LG V10

نگاهی به قابلیت های اختصاصی دوربین تلفن هوشمند LG V10

نگاهی به قابلیت های اختصاصی دوربین تلفن هوشمند LG V10

ال جی با عرضه آخرین پرچمدار خود به نام G4 نشان داد اهمیت خاصی برای عملکرد دوربین قائل است، محصولی که با گشودگی دهانه لنز f/1.8، تنظیمات دستی فراوان و ویژگی های اختصاصی مثل فوکوس سریع لیزری، به خوبی قادر است جایگزین دوربین ببین-و-بگیر کاربر شود.

شرکت کره ای اکنون محصول جدیدتر خود به نام V10 را رونمایی کرده که علاوه بر خصوصیاتی مثل نمایشگر ۲.۱ اینچی دوم در بالای صفحه نمایش اصلی، به ویژگی های متمایزی نیز در زمینه عکاسی مجهز است.

از جمله این خصوصیات می توان به دوربین دوگانه ۵ مگاپیکسلی در جلوی دستگاه و امکانات بیشتر در بخش تنظیمات دستی اشاره کرد که نشان می دهد حتی قابلیت های ارائه شده در پرچمدار این شرکت نیز برای سازنده کافی نبوده است.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید تا ویدیوهای کوتاهی از امکانات جدید ارائه شده برای دوربین LG V10 را مشاهده نمایید.

در ابتدا قابلیت Quick Share را مشاهده می کنید که با استفاده از آن می توان به سادگی ویدیوهایی با خصوصیات مورد نیاز برای شبکه های اجتماعی مختلف (مثل محدودیت ۱۵ ثانیه ای در اینستاگرام) ایجاد کرد.

این بخش به شکل خودکار و بر اساس الگوریتم های توسعه یافته توسط سازنده عمل می کند و از سرعت پردازش بسیار مناسب و بالایی نیز برخوردار است.

قابلیت دوم نیز Snap Share نام دارد که ساخت کلاژ را با استفاده از ۳ دوربین دستگاه و قالب های آماده، برای کاربر امکان پذیر می کند.

در ویدیوی دوم ابتدا عملکرد فوکوس دستی دوربین دستگاه را مشاهده می کنید، موردی که بیشتر به حوزه دوربین های دیجیتالی مربوط است و آزادی عمل فراوانی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

آخرین قابلیت نیز directional audio یا ضبط صدای هدایت پذیر نام دارد و با استفاده از آن می توانید برای دستگاه مشخص کنید که در هنگام ضبط ویدیو صداهای دور را ثبت کند یا نزدیک.

چنین قابلیت های متمایزی در مجموع محصول جدید LG را به یک گزینه مناسب برای کاربرانی تبدیل کرده که به عکاسی و اشتراک گذاری تصاویر خود در شبکه های اجتماعی علاقه مند هستند.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل