مایکروسافت قابلیت های جدید کنترلر الیت اکس باکس وان را تشریح می کند

مایکروسافت قابلیت های جدید کنترلر الیت اکس باکس وان را تشریح می کند

کنترلر الیت اکس باکس وان تا چندی دیگر با قیمت ۱۵۰ دلاری خود از راه می رسد و به یقین آن را می توان خیره کننده ترین کنترلر ساخته شده توسط مایکروسافت و با اندکی خوش بینی، بهترین کنترلر تاریخ نامید. قابلیت های متنوع آن از جمله کلیدها و پدال های اضافه به انضمام قابلیت تعویض دکمه ها و استیک ها، الیت را به تجربه ای خاص و منحصر به فرد تبدیل کرده است.

در ویدیوی زیر، تیم توسعه دهنده کنترلر نشان می دهد که بخش های مختلف دستگاه چگونه کار می کند و دکمه های اضافه هر کدام چه نقشی دارند. همچنین، اپلیکیشن همراه آن به کاربر اجازه می دهد تا ریزترین جزئیات همانند میزان لرزش هر یک از موتورها را تنظیم کنید. به طور کل، کنترلر الیت می تواند تجربه ای خارق العاده برای علاقه مندان به کنسول اکس باکس وان باشد.

مایکروسافت رسما اعلام نمود که طی آپدیت نرم افزاری جدید اکس باکس وان، تمامی کنترلرها از قابلیت تغییر عملکرد دکمه ها برخوردار خواهند شد و این مسئله صرفا خاص الیت نیست. در واقع اگر می خواهید جای دو دکمه را با هم عوض کنید، لزومی ندارد ۱۵۰ دلار بپردازید، کنترلرهای معمولی شما هم قادر به انجام این کار خواهند بود.

اگر علاقه مند به خرید این کنترلر هستید باید تا ۲۷ اکتبر برابر با ۵ مهر ماه (همزمان با عرضه هیلو ۵) منتظر بمانید. البته، مایکروسافت گزینه های ارزان تری هم برای خرید کنترلر جدید در دسترس دارد که حداقل ۸۰ دلار ارزان تر از الیت برای تان آب می خورد. اگر به کنترلرهای توسعه یافته توسط سازندگان شخص ثالث فکر می کنید، دو گزینه Wildcat از ریزر و Fusion Pro از PowerA نیز دلبری می کنند.

ویجیاتو

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato