مایکروسافت نسل جدید دستبند هوشمند خود را با قیمت ۲۴۹ دلار معرفی کرد

مایکروسافت لحظاتی پیش با معرفی یک ابزار پوشیدنی جدید نشان داد تبلت سرفس جدید و تلفن های هوشمند تازه سری لومیا، تنها محصولاتی نیستند که قرار است در مراسم امشب رونمایی شوند.

این گجت جدید دوباره «مایکروسافت بند» نامیده شده، اما نسبت به نسل پیشین از طراحی جذاب تر و نمایشگر خمیده مجهز به گوریلا گلس ۳ برخوردار است.

این محصول همچنین مثل نمونه سال گذشته، از قابلیت هایی مثل GPS، نظارت بر خواب و کالری های مصرفی، ارائه تمرینات ورزشی و نوتیفیکیشن های هوشمند برخوردار است و علاوه بر آن، از کورتانا نیز پشتیبانی می کند.

سازنده می گوید این دستبند هوشمند، هم برای ورزشکاران حرفه ای قابل استفاده است و هم برای کاربران عادی که تنها می خواهند از آن برای بهبود سلامتی خود بهره گیرند.

«مایکروسافت بند» علاوه بر قابلیت های معمول، به GPS نیز مجهز است که در همه دستبند های سلامتی مشاهده نمی شود و علاوه بر آن حتی مواردی مثل قابلیت تشخیص جهت ضربه گلف نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

پشتیبانی از فرامین صوتی و اپلیکیشن هایی مثل Uber، RunKeeper، Starbucks، Subway و Twitter نیز امکانات دیگری هستند که این دستگاه را به یک ابزار هیبریدی و چیزی بین ساعت های هوشمند و دستبند های ورزشی تبدیل کرده اند.

مایکروسافت بند جدید iOS، اندروید و تلفن های هوشمند ویندوز فونی پشتیبانی می کند و پیش ثبت نام آن از امروز با قیمت ۲۴۹ دلار آغاز خواهد شد، رقمی که نسبت به مدل سال گذشته ۵۰ دلار بیشتر شده است.

سرور ابری

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟