مایکروسافت: ویندوز 10 تاکنون روی 110 میلیون دستگاه نصب شده است

مایکروسافت: ویندوز 10 تاکنون روی 110 میلیون دستگاه نصب شده است

مایکروسافت: ویندوز 10 تاکنون روی 110 میلیون دستگاه نصب شده است

اندکی بیش از دو ماه از عرضه ویندوز ۱۰ گذشته و روز به روز به تعداد کاربران این سیستم عامل جدید افزوده می شود. در هفته های اول، میزان رشد و نفوذ مایکروسافت به کامپیوترها در سراسر جهان خارق العاده بود و حالا پس از گذشت دو ماه، تعداد کاربران از ۱۱۰ میلیون نفر نیز فراتر رفته است.

در ماه آوریل گذشته، مایکروسافت اعلام کرده بود که قصد دارد طی دو الی ۳ سال آینده، ویندوز ۱۰ را روی یک میلیارد دستگاه ببیند و با وجود آنچه که امروز گفته شد و مرتبا می شنویم، دستیابی به آن در مدت زمانی کوتاه تر هم ممکن به نظر می رسد.

علاوه بر این، ۱۱۰ میلیون کاربر ویندوز ۱۰، تاکنون ۶۵۰ میلیارد صفحه را از طریق مرورگر اج باز کرده اند و دارندگان اکس باکس وان، بیش از ۱۲۰ سال محتوا از کنسول خود به ویندوز جدیدشان استریم نموده اند.

براساس گفته های مایرسن، دارندگان سیستم عامل جدید از برنامه های کاربردی نیز استقبال بسیاری به عمل آورده اند و از اواخر جولای تاکنون بیش از یک میلیارد بار از طریق دستگاه های ویندوز ۱۰ خود به اپ استور ویندوز سر زده اند.

در حال حاضر ۶۷۰ هزار اپیلیکشن در اپ استور ویندوز وجود دارد که در مقایسه با ۱.۵ میلیارد اپ استور اپل و ۱.۶ میلیارد گوگل پلی، تقریبا نصفه و نیمه است. کورتانا نیز تاکنون به بیش از یک میلیارد درخواست مختلف پاسخ داده.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل