یوبیسافت رسما Far Cry Primal را تایید کرد

یوبیسافت رسما Far Cry Primal را تایید کرد

صبح امروز خواندید که یوبیسافت قصد رونمایی از عنوان جدیدی را دارد و شایعات به Far Cry Primal اشاره می کردند. حالا این کمپانی فرانسوی با انتشار تریلری رسمی، از ساخت بازی پرده برداشت.

Far Cry Primal در تاریخ ۲۳ فوریه سال ۲۰۱۶ برابر با ۴ اسفند برای پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان عرضه می گردد و چند هفته بعد در ماه مارس، نسخه پی سی آن نیز منتشر خواهد شد. این عنوان دنباله رو فار کرای های قدیمی خواهد بود با این تفاوت که اسلحه های گرم جای خود را با نیزه و خنجرهای چوبی داده اند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

اتفاقات بازی ۱۰ هزار سال پیش از میلاد مسیح رخ می دهد، زمانی که ماموت ها و ببرهای دندان شمشیری موجودات غالب بر کره زمین بودند و انسان ها با مشقت زندگی می کردند. Takkar، شکارچی و آخرین عضو باقی مانده از گروه شکار است. وی پس از گریز از دست ببرها و شکار ماموت ها به منطقه ای می رسد که Oros نام دارد و حالا باید تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا زنده بماند.

یوبیسافت این عنوان را «فصل هیجان انگیز بعدی» می خواند و داستانی کامل برای آن در نظر گرفته شده. بنابراین با توجه به قیمت احتمالی ۶۰ دلاری و عرضه فیزیکی آن به بازار، Far Cry Primal عنوانی کامل در حد و اندازه عناوین شماره دار قبلی خواهد بود و ارتباطی به Blood Dragon یا مدل عرضه آن ندارد.

Far Cry 3: Blood Dragon بسته ای مستقل از فار کرای ۳ بود که به صورت دیجیتالی و با قیمت ۲۰ دلار به فروش می رسید. فار کرای پرایمال ۱۵ ماه پس از فار کرای ۴ عرضه خواهد شد و بعضی از اعضای تیم قبلی در توسعه این عنوان دخالت دارند. به طور کلی، یوبیسافت مونترال، یوبیسافت تورنتو، یوبیسافت شانگهای و یوبیسافت کیف در ساخت بازی مشارکت داشته اند.

طبیعتا هیچ وسیله نقلیه و هیچ سلاح گرمی در بازی وجود ندارد که به جریان بازی سرعت بخشد و احتمالا رویکرد سازندگان نیز نسبت به فار کرای های قبلی بسیار تغییر کرده است. پرایمال تاکید بسیاری بر بقا و زنده ماندن دارد و هدف انسان های دوره پارینه سنگی نیز همین بوده است.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato