نظرسنجی دیجیاتو: آیا حاضر به خرید لومیاهای جدید هستید؟

نظرسنجی دیجیاتو: آیا حاضر به خرید لومیاهای جدید هستید؟

همانگونه که در وبلاگ نویسی زنده و پوشش خبری دیجیاتو مطالعه کردید، امشب مایکروسافت پرده از موبایل هایی عالی برداشت که می توان آنها را پرچمدار بی چون و چرای قلمروی ویندوز شمرد. البته این محصولات اگرچه کاملا جدید هستند اما زبان طراحی آنها به طور کلی، «لومیا» بودنشان را فریاد می کشد؛ نوعی از طراحی که برخی از کاربران اعتقاد دارند بسیار عالیست و عده ای دیگر تصور می کنند زمان تغییرش فرا رسیده است.

مایکروسافت پس از مدت ها، از آخرین تکنولوژی ها در محصولات همراهش استفاده کرده و به همین علت نیز به سراغ پردازنده اسنپدراگون ۸۱۰ رفته و تلاش نموده با سیستم خنک کننده مایع، باعث جلوگیری از هرگونه مشکل گرمایشی در آن شود. در کنار فناوری های برتر اما، بهره گیری از ویژگی Windows Hello، حس در آینده بودن را برای کاربران تداعی خواهد کرد؛ قابلیتی که مشخصا چندین قدم از سنسورهای اثر انگشت که اپل و گوگل در موبایل های جدیدشان به سرعت آنها می نازند، جلوتر است.

احتمالا کاربرانی که اکنون موبایل هایی با پلتفرم ویندوز در دست دارند، عاشق محصولات و فناوری های بروز لومیاهای جدید شده اند اما بیایید سوال را کمی کلی تر مطرح کنیم؛ مایکروسافت، هر چه در چنته داشت را رو کرد و دو موبایل بسیار قدرتمند با کد ۹۵۰ معرفی نمود. حالا تصمیم با شماست. آیا تلاش های تازه مایکروسافت در حوزه تلفن های هوشمند به قدری عالی بوده اند که حاضر شوید حتی اندروید و iOS را کنار گذاشته و در آغوش ویندوز آرام گیرید؟ از شما دعوت می کنیم در نظرسنجی دیجیاتو شرکت کرده و نظر خود را در این رابطه با ما به اشتراک بگذارید.

ویجیاتو

نظرات ۱۰۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato